anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jacuzzi

Client:58877122
#1 Nowicjusz#

Zakupiłam jacuzzi ale niestety coś chyba jest nie tak. Co 3 dni muszę je dopompowywać ponieważ zmniejsza się ilość powietrza i nie działa filtr więc wszystko piszczy. Po nadmuchaniu wszystko jest ok. Osoba od której kupiłam pisze na swoim profilu, że jest osobą prywatną i nie przyjmuje zwrotów. Czy to oznacza, że nie ponosi odpowiedzialności za swoje produkty???

Jak rozwiązać problem????

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

xyz96
#21 Demiurg#

Osoba prywatna odpowiada za towar na podstawie rękojmi przez 2 lata. Przez przyjmowanie "zwrotów" rozumie się odesłanie towaru bez podania przyczyny, bo nam się nie podoba i osoba prywatna takich "zwrotów" przyjmować nie musi, ale musi rozpatrywać reklamacje z powodu wad.

Otwórz Dyskusję; https://allegro.pl/dyskusje/nowa opisz wady i zażądaj naprawy, wymiany lub zwrotu wszystkich kosztów. Zapytaj, jak i gdzie odesłać towar. Po 24 godzinach w Dyskusji poproś o interwencję pracownika Allegro. Przy zasadnej reklamacji sprzedawca zwraca też koszt odesłania towaru do naprawy lub wymiany.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

Zwrotów nie przyjmuje, ale musi przyjąć reklamację (jeżeli dał gwarancję) albo zwracasz w ramach rękojmi. Każdy sprzedawca czy to prywatny czy firma daje rok lub dwa rękojmi. Jeżeli występuje wada ukryta to zwracasz, musi ci to przyjąć bez marudzenia 🙂

Jeżeli coś będzie nie tak ze zwrotem to są na to przepisy, ale na tym się zna @xyz96 😉

myślałem, że o 07:45 napiszę pierwszy..

oznacz moderatorów