anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak anulować poszczególne produkty w zsumowanym zamówieniu?

Thoro2
#1 Nowicjusz#

Witam, kupiłem kilkanaście przedmiotów i chcąc zobaczyć sumę tych przedmiotów zaznaczyłem wszystkie i wyskoczyła mi kwota i dałem opcje opłacę później! (Czekałem jeszcze czekałem na inne licytacje) W międzyczasie wyszło, że dwa przedmioty będę chciał anulować. (dogadałem się ze sprzedawca) ale teraz gdy to zsumowało te zamówienia to mogę jedynie anulować całość zamówienia tych kilkunastu przedmiotów! 😕 już mi jakiś doradca Allegro proponował żebym nie opłacał tych niechcianych przedmiotów (sprzedający mówił to samo) ale właśnie o to chodzi że nie można tak zrobić bo wszystko się zsumowało i podana jest kwota całości + wysyłka 😕 Proszę o pomoc czy da radę tą sumę tych aukcji z powrotem rozbić na pojedyncze transakcje? 😕 inaczej wyjdzie, że będę musiał kupić te niechciane przedmioty i od razu robić zwrot, co było by totalnym absurdem! 😕

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Thoro2   To może opłać wszystkie i skoro jesteś dogadany ze sprzedającym to może Ci od razu przez AF zwrócić wpłatę za te 2 niechciane przedmioty. I wtedy wilk syty i owca cała. Ty dostaniesz zamówienie takie jak chciałeś a sprzedający odzyska bez problemu prowizję 😊

_____________
Kama
oznacz moderatorów

Thoro2
#1 Nowicjusz#

Pierwsza osoba która, mi w jakikolwiek sposób pomogła! 🙂 Brzmi to najrozsądniej z tych wszystkich porad dzięki za podpowiedz! Tak zrobię! 😉

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Thoro2 To były licytacje? Jeśli tak, już tego nie rozdzielisz. Weź od sprzedawcy nr konta bankowego i zapłać mu bezpośrednio na jego rachunek bankowy za potrzebne przedmioty + jeden koszt wysyłki. Takie wpłaty nie są zabronione i są objęte Programem Ochrony Kupujących.

Jeżeli to były zakupy przez Kup teraz, anuluj rozpoczętą płatność, potem po lewej stronie zaznacz potrzebne przedmioty i na samym dole kliknij Zapłać.

oznacz moderatorów

Thoro2
#1 Nowicjusz#

To były aukcje ale gdybym nie wziął ich i nie zsumował to bez problemu można je anulować, przynajmniej u tego sprzedawcy… na prawdę spoko allegrowicz. Ale widzę, że to absurd pokroju ukrycia aukcji… że żeby je odkryć to trzeba prosić kogoś z obsługi 😐 a kontakt z Allegro? Tia… 😉 Ale zamiast dać narzędzie/możliwość dla sprzedających-kupujących na edytowanie takich zakupów czy ukrytych przedmiotów to trzeba takie kombinacje alpejskie robić i to jest słabe w Allegro.. dzięki za chęć i pomoc! 😉

oznacz moderatorów