anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak edytować opinię produktu w czasie trwajacej dyskusji

konczakw
#7 Wielbiciel#

Jak usunąć lub edytowac opinie o produkcie, podczas trwajacej dyskusji? Gdy wchodzę w zakladke moje zakupy i ten zakup nie ma tam możliwości zmiany oceny, proszę o odpowiedź. 

oznacz moderatorów
27 ODPOWIEDZI 27

LEW433
#21 Demiurg#

Nie ma takiej opcji- edycja opinii o produkcie. Możesz prosić moderację o jej usunięcie. A co jest powodem zmiany opinii?

oznacz moderatorów

konczakw
#7 Wielbiciel#

Sprzedający mnie straszy sądem 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

I sądzisz że coś z tym zrobi? tysiące tu jest takich "straszaków" i poszukaj żeby któryś z nich poszedł do sądu, daj nik tego sprzedającego! Najlepiej wystawiać tylko gwiazdki bez opisu, nie ma wówczas żadnych podstaw, 

oznacz moderatorów

konczakw
#7 Wielbiciel#

Zawiodlam się na allegro, bo zakladajac dyskusje umylo ręce piszac ze nie jest stroną, i de facto wychodzi na to że alvo piszesz pod publiczke peany, a jak napiszesz ze produkt jest gorszy niz oryginał co jest zgodne z prawdą, bo nazwa ludzaco podobna, to odrazu jest zastraszanie. 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

A co oczekiwałaś że do sądu za ciebie pójdzie i cię obroni ładnie mają wszystko rozpisane tak by nie odpowiadać za kupującego karnie

oznacz moderatorów

konczakw
#7 Wielbiciel#

To w takim razie wychodzi na to że albo piszesz peany, a jak nie to cię za pomowienia chcą posadzic 🙂 i wiarygodność serwisu leci w dół niestety. 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Żyjesz w państwie prawa i zapewnia ci ono, że twoją sprawę masz prawo przedstawić przed niezawisłym sądem i domagać się jej rozpatrzenia. Tobie wolno napisać, a jemu cię pozwać jeśli uważa, że naruszasz jego dobra osobiste, a sąd was rozsądzi jak uzna za stosowne wg ww prawa 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@konczakw ależ ... żyjemy w wolnym kraju , Masz prawo wyrażać swoją opinię , a sprzedawca również ma prawo się bronić  ,allegro nie jest strona dlatego niewypowiada się w takich sytuacjach . Dlaczego zleciłaś usunięcie opinii  ,czyżby nie do końca była zgodna z prawdą i obawiałaś się konfrontacji na sali sądowej ?

oznacz moderatorów

konczakw
#7 Wielbiciel#

Wystarczyło by jakby allegro wypowoedzialo sie czy komentarz naruszyl regulamin czy nie, prosta rzecz. Jeśli uznaliby go za naruszenie reguulaminu to niech usuwaja, a jak nie to niech zostanie. 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@konczakw i co by to dało? Allegro nie sąd uzna że nie narusza a sąd że narusza i tak odpowiadasz w procesie ty jako autorka komentarza jak ci powództwo wytoczy sprzedawca

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@konczakw  Dyskutujesz ze sprzedającymi, więc czego oczekujesz ja wystawiasz komentarz? oni cię zakraczą.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@konczakw regulamin allegro nie stoi ponad prawem , jeśli treść oceny by go naruszała zostałby usunięty na wniosek sprzedawcy ,a tak się nie stało , ponad regulaminem allegro stoi Kodeks Cywilny  ,który każdemy Obywatelowi zapewnia możliwość dochodzenia swoich praw w Obliczu Sprawiedliwości .

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@mdrogeria uważaj bo zakrakasz autorkę do nieprzytomności jesteś wszak tym złym spszedafcom 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@az1rael idę stąd i lece do księgowej , cosik mi się ZUS czepia .

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@mdrogeria nie kuś go bo na takie rewelacje zaraz zleci tajny podpuszczacz jak mucha wiemy do czego 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@az1rael takie typowe ZUS- owskie czepianie , dziewucha odeszła na L-4 bo będzie rodzić za chyba 2 miechy, oczywiście płachty muszę przygotować , ale nikt się nie liczy z tym ,że rąbię przy tym lasy , ze 60 już przeszło przez drukarkę .

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Ekologiaaaaa ale allegro  lepsza ekologia ze smarkiem i nie odbiere bo mi siem nie chce paczki niech wraca sprzedafco oddej mnie całość bo w dzioba oraz darmowe zwroty se mam do sznurówek dobiere buty i je zwracam 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@konczakw aż tak ? ... musiałeś dobrze nagrabić w tej ocenie , ale usunięcie jej nic Ci nie da , sprzedawcy nie są w ciemię bici , jak planuje drogę sądową to porobił już screeny .

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@konczakw Cześć. 🙂 Mogę usunąć dla Ciebie opinię produktową, ale podaj mi proszę numer zamówienia lub numer oferty

oznacz moderatorów