anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak mogę zmienić opinię z negatywnej na pozytywną?

szymo172
#7 Wielbiciel#

Witam! Złożyłem zamówienie które nie dochodziło do mnie ok. miesiąca.
Nie mogac uzyskać kontaktu ze sprzedawcą wystawiłem negatywną opinię.
Towar dotarł po kilku dniach z telefonicznymi przeprosinami.Po mimo wszystko chcę zmienić na pozytywną opinię lecz nie wiem jak gdyż wyzuciłem caly link z zakupów. Proszę o wskazowki.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

szymo172
#7 Wielbiciel#

Dzieki ,ale dalej nie mogę wejść w anuluj opinie.

oznacz moderatorów

markam43
#13 Ambasador#

@szymo172 Bo zostałeś niedostatecznie poinformowany.

Przez ten formularz poproś Allegro o usunięcie wystawionej oceny; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1aab3926-a59f-4f0a-b91a-ab3d4e469201&subjectId=0cf36533-0... Po usunięciu będziesz mógł wystawić ocenę ponownie w zmienionej wersji, o ile nie minęło 90 dni od zakupu.

oznacz moderatorów

Client:79577720
#14 Krzewiciel#

@szymo172  jeżeli nie minęło jeszcze 21 dni licząc od daty wystawienia oceny, możesz poprosić sprzedawcę o wysłanie do Ciebie prośby o usunięcie oceny. Dostaniesz e-maila z możliwością usunięcia oceny którą następnie możesz wystawić ponownie. Jeżeli minęło już 21 dni to skorzystaj z wysłanego wcześniej linku i skontaktuj się z pracownikami allegro. 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@szymo172cieszę się, że finalnie sprawa dobrze się zakończyła, a Ty otrzymałeś swoje zamówienie. Możesz skontaktować się z nami za pośrednictwem tego formularza. Opisz w nim proszę swoją sprawę oraz powód zmiany decyzji. Jeśli chcesz, mogę przywrócić to zamówienie do historii Twoich zakupów.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

szymo172
#7 Wielbiciel#

Witam!

Proszę o przywrócenie historii zakupów od 15-12-2020 do 07-01-2021 roku Chodzi o zmianę opini.Konkretnie chodzi o zakup owiewek do mercedesa 211 Nie posiada m numeru oferty. Będę wdzięczny.    Pozdrawiam.

 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@szymo172 Gotowe, ten zakup jest już ponownie widoczny w Twojej zakładce Kupione. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

szymo172
#7 Wielbiciel#

Dziękuję!! Sam nie dał bym rady. Pozdrawiam

oznacz moderatorów