anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak odnowic płatosc za zakup ktory jest w toku od wczoraj bez anulowania i ponownego zakupu

dahek76
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry. Kontaktowałem się ze swoim bankiem i jest ok jeżeli chodzi o przelew za zakup a na allegro stronie widnieje od wczoraj płatność w toku nie chce anulować i ponownie kupić 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

LEW433
#21 Demiurg#

Klikasz ponów płatność. Anulowanie płatności to nie to samo anulowanie zakupu, więc jak nie idzie ponowić musisz anulować płatność i ja ponowić.

oznacz moderatorów

dahek76
#8 Zapaleniec#

No właśnie nie chce tego zrobić ba nawet nie moge ponownie kupić bo cena produktów się zmieniła 

oznacz moderatorów

dahek76
#8 Zapaleniec#

A gdzie znaleźć ponownie płatność bo tylko widze płatność w toku?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@dahek76 Za pomocą przycisku "anuluj płatność" w szczegółach zamówienia. Anulowałam dla Ciebie już tę płatność, możesz ją ponowic. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@dahek76 Cześć. 🙂  Jeśli płatność do tej pory nie przeszła, to zapewne przelew już nie zostanie zrealizowany. Anuluj płatność, a następnie ją ponów. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

dahek76
#8 Zapaleniec#

Dzięki ale jak chce zakupić ponownie to jednego produktu już nie ma a drugi zmienił cene

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@dahek76 Nic już nie zrobisz jak płatność nie przeszła, wszystko masz tu: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/kupione

oznacz moderatorów

dahek76
#8 Zapaleniec#

Teraz patrzyłem wyskoczyło płatność anulowana i teraz jest  opłac zakup i się udało dziękuję i pozdrawiam wszystkich 

oznacz moderatorów