anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak odzyskać zwrot kosztów naprawy za RoboropaS7 od allegro, którego naprawiłam na własny koszt?

Domcia1999
#1 Nowicjusz#

W maju br. otworzyłam dyskusję na allegro na temat odkurzacza, który się zepsuł. W ciągu tygodnia sprzęt został zabrany i miał być naprawiony. Odkurzacz nie mopował. Po rzekomym naprawieniu sprzęt wykazywał błąd nr 4 i nie robił nic. Ponownie zgłosiłam problem, ale nie otrzymałam pomocy . W dniu 12 lipca allegro zamknęło dyskusję. Otrzymałam wiadomość, że problem został rozwiązany. W dniu 17 lipca skończyła się gwarancja odkurzacza. Naprawiłam odkurzacz na własny koszt w kwocie 500 zł. Chciałabym otrzymać zwrot kosztów naprawy. Zgłaszałam kilkakrotnie problem w okresie gwarancyjnym.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kostas11
#21 Demiurg#

@Domcia1999 naprawiając we własnym zakresie to był błąd, kiedy był kupiony odkurzacz ??? prócz gwarancji jest jeszcze rękojmia

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Dyskusję idzie wznowić, należało tu napisać, naprawa na własny koszt bez porozumienia ze sprzedającym, gwarantem to bład. Teraz nikt nie zrobi z tym.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@Domcia1999 dyskusje zamknal bot po 30dniach bez oznaczenia jej jako nierozwiazana. Pytanie kiedy bylo to znow zglosilam problem? W dyskusji sprzedawca ma 24h na odpowiedz z wyjatkiem sobot i niedziel kiedy czas na odpowiedz nie plynie. Naprawa kiedy byla? Po 17 lipca?

oznacz moderatorów

Client:112943486
#7 Wielbiciel#

1. Trzeba było zapoznac się z czyms taki jak rękojmia.

2. Trzeba było wczesniej zapoznac sie z warunkami gwarancji

I na koniec: trzeba było przeczytac (ze zrozumieniem) dokładne warunki POK/AP i sie do nich zastosowac.

oznacz moderatorów