anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak się uwolnić od tej firmy - zlikwidować konto i cofnąć pozwolenie na przekazywanie moich danych

wojciechs5
#7 Wielbiciel#

Czy ktoś może mi wskazać na ich stronie gdzie jest do nich kontakt ? ta firma widocznie nie życzy sobie kontaktu z nami, chyba, że jest to zawarte w formularzach pozakupowych i dotyczy problemów przy zakupach, ale nie o taki kontakt chodzi. Właśnie miarka się przebrała i nie chcę już więcej kupować za ich pośrednictwem, anulowałem swój dzisiejszy zakup i kupiłem ten sam produkt w innym sklepie z którym kontakt jest wszechstronny, telefoniczny, mailowy i jak podjedziesz to nawet osobisty. Nie muszą się widocznie ukrywać przed klientami. Jak w tytule mam dość i chcę zamknąć konto \allegro, tylko jak skoro żeby się z nimi skontaktować muszę coś kupić 🙂 :). ?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Halfrunt
#18 Luminarz#

O jaką firmę chodzi?

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

o allegro pewnie

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@wojciechs5  pierwszym krokiem do zamknięcia konta, jest rozwiązanie umowy
Jeśli jednak problemem jest brak możliwości kontaktu, to muszę to sprostować - możesz się z nami skontaktować na wiele sposobów. Na tej stronie możesz wybrać odpowiednią ściężkę oraz sposób kontaktu.  Po wybraniu odpowiedniej ścieżki wygląda to tak:

la_nika_0-1667222331253.png
Następnie, po opisaniu problemu, możesz wybrać sposób kontaktu:

la_nika_1-1667222400914.png

Możesz też pisać do nas za pomocą Messengera lub tutaj na forum społeczności Allegro.
Mam nadzieję, że dzięki tym informacjom, zostaniesz z nami na dłużej 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów