anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak skutecznie wyłączyć uciążliwie przeszkadzającego Czatbota Alinę?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Barzy_TPI
#13 Ambasador#

Jak w tytule. Zwykle na czacie staram się pisać dłuższe wiadomości i dopiero je wysyłać, ale czasem zachodzi potrzeba (np. pośpiech itd.) napisania w krótkim czasie, kilku lub nawet kilkunastu krótkich, jednozdaniowych wiadomości.

No i tu do akcji wkracza denny twór, jakim jest Czatbot Alina - nie dość, że blokuje wysyłanie wiadomości, gdyż trzeba prawie każdą dodatkowo potwierdzać, to jeszcze spamuje czat własnymi, bezużytecznymi wiadomościami, zasłaniając cały widok dość małego okienka czatu i rozwalając ciągłość konwersacji ze sprzedającym.

Jak skutecznie wyłączyć ten uciążliwie przeszkadzający twór, jakim jest Czatbot Alina?

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Barzy_TPI rozumiem, jednak nie ma możliwości wyłączenia Alliny w wiadomościach na czacie. Aby otrzymywać odpowiedzi, które nie są pisane przez bota, możesz korzystać z innej formy kontaktu np. Messengera lub Whatsappa albo pisać tutaj na forum 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Client:89253963
#1 Nowicjusz#

Twoja odpowiedź też jest denna.. 

oznacz moderatorów
Barzy_TPI
#13 Ambasador#

@la_nika Prywatne rozmowy ze sprzedającymi mam przeprowadzać publicznie na forum? Jednak podziękuję za tą radę. Podziękuję również za sugestię przeprowadzania transakcji poza Allegro.

Czyli nie ma możliwości normalnej komunikacji ze sprzedającym poprzez czat Allegro. Super.

@la_nika  A sprzedający też ma zasyfiony cały czat wiadomościami od tego durnego czatbota? Czy to tylko ja, jako wysyłający wiadomości, które aktywują tego kretyńskiego bota, widzę jego wiadomości?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Barzy_TPI myślałam, że masz na myśli formularz kontaktowy. Sprzedający może wyłączyć odpowiedzi Alliny w Centrum wiadomości w tej zakładce

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Barzy_TPI
#13 Ambasador#

@la_nika  Jeżeli odhaczyłem tą opcję z linka, to czatbot już nie będzie się pojawiał po moich wiadomościach?

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Barzy_TPI Tak, jeśli wyłączyłeś tę opcję, czatbot nie powinnien się pojawiać. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Barzy_TPI
#13 Ambasador#

@la_nika @_HolaOla_ Dziękuję Wam bardzo 😊

oznacz moderatorów
wiekszy
#10 Popularyzator#

@Barzy_TPI @_HolaOla_ wow! okazuje się że ja też to mogę odznaczyć klikając w link parę postów wyżej (kupuję, nie sprzedaję) - mi też Alina przestanie sugerować żebym otwierał dyskusję? Mogę (nadal jako kupujący) wyłączyć całą resztę automatycznych wiadomości od sprzedawców??? 

PLS... jakby jeszcze dało się wyłączyć powiadomienie "odpowiedz mu jak najszybciej" po tym jak sprzedawca odsyła autoresponder na pytanie w dyskusji to byłby najlepszy prezent na święta od Allegro.

oznacz moderatorów
Krzemo77
#1 Nowicjusz#

Ten czatbot jest żenujący a do tego głupszy niż kamień - ten przynajmniej siedzi cicho i nie irytuje debilizmami. Który to link panie kolego parę postów wyżej bo nie mogę zlokalizować - tak wiem, mam IQ podobne do tego czat bota. Schodzi się programistom z oswojeniem tego czegoś - wcale się im nie dziwię - wyszkolą, wytrenują i robotę stracą bo czatbot ogarnie za nich wszystko 🙂 Marny los nas czeka - sami sobie wypowiedzenia dajemy pracując. 

W trakcie pisania tego posta, dosłownie wyskoczyło mi cos takiego jeszcze - no trzeba przerwa pisaniem, oderwać się bo nie ma innego wyjścia. Jakaś konkurencja by się algeo przydała mocniejsza bo to że mają Sprzedawców gdzieś to jeszcze jestem w stanie zrozumieć - kasa ma się zgadzać ale z kupujących drażnia....eh, maruda się zrobiłemobraz_2024-01-19_065411794.png

oznacz moderatorów