anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak uzyskać prawdziwe przypomnienia dla limit odnawialny Allegro

Totumfacky
#8 Zapaleniec#

Cześć

Zacząłem korzystać z limitu odnawialnego Allegro, bardzo fajna sprawa. Kupiłem sobie fotel do pracy na home office... No i mam problem ze spłatą. Rata jest bardzo mała, ale to nie o to chodzi. BNP Paribas wysyła jakieś mejle które są w cholerę nieczytelne (zestawienie, jakaś tabelka, o co chodzi człowieku kaman?) - żeby znaleźć w treści tego dokumentu co i jak nie idzie.

Więc mam pytanie, czemu nie da się tego zrobić po ludzku i dopiero robię przelew gdy PNB Paribas wyśle mi ponaglającego SMSa?

SMSy z Allegro Pay przychodzą idealnie, ale nie z PNB Paribasa. W sensie idealnie, bo przed czasem spłaty Allegro Pay. Natomiast z Paribasa już po terminie... głupie to jak but. Allegro, chcecie być jeszcze lepsi? Poprawcie to!

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#

@Totumfacky jeśli masz wątpliwości co do otrzymywanych powiadomień lub harmonogramu spłat, kontaktuj się z bankiem;

Skontaktujesz się z nami za pomocą formularza kontaktowego.

Bank BNP Paribas Bank Polska S.A. pomoże Ci w kwestiach dotyczących:

  • zmiany danych kontaktowych
  • spłaty rat tj. aktualna kwota do spłaty, numer rachunku do spłaty, wakacje kredytowe
  • dostępów do dokumentów kredytowych
  • odstąpienia od umowy lub zamknięciu limitu

Z bankiem skontaktujesz się na jeden z poniższych sposobów:

  • poprzez System Bankowości Internetowej
  • przez Centrum Telefonicznej Obsługi Klienta banku pod numerem 48 503 221 521.
  • możesz również przyjść do placówki banku – listę placówek znajdziesz tutaj.

https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/raty-odnowa/raty-od-nowa-najczesciej-zadawane-pytania-LvPnlz...

oznacz moderatorów

Totumfacky
#8 Zapaleniec#

Beznadziejna scenariuszowa odpowiedź.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Totumfacky usunęłam Twoją wcześniejszą wypowiedź i proszę nie zwracaj się w taki sposób do innych członków społeczności. Spłaty rat od.nowa możesz kontrolować w  GOonline - stronie bankowości internetowej banku BNP Paribas. Aby uniknąć spóźnienia w spłacie rat możesz włączyć automatyczną spłatę. Powiadomienie smsowe otrzymujesz od banku po zakończeniu każdego okresu rozliczeniowego, są tam informacje dotyczące bieżącej raty, terminu spłaty oraz podany jest rachunek, więc można powiedzieć, że przysyłają takie powiadomienie z prawie miesięcznym wyprzedzeniem.    

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Totumfacky
#8 Zapaleniec#

ok

oznacz moderatorów