anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wyfiltrować tylko wysyłkę z Polski ? Bo co wejdę w jakiś produkt to wysyłka z Chin.

Pit_mm
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Pit_mm nie ma konkretnie takiego filtra, ale możesz wykluczyć dostawy z dalszych miejsc jeśli ustawisz filtr związany z czasem dostawy. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Pit_mm
#7 Wielbiciel#

Niestety czas dostawy to nie to samo co kraj wysyłki.

oznacz moderatorów

jglowa
#8 Zapaleniec#

Najprościej dodać poniższy filtr do uBlock Origin, odfiltrowujący oferty z dostawą za 7+ dni:

allegro.pl##article:has-text(/dostawa za ([7-9]|[1-9][0-9])/)

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie da się, szczególnie tych z Chin.😒

oznacz moderatorów

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

No widzisz - nie da się. Jednak uważaj, Bo Allegro w fulfilmencie wynajmuje powierzchnie magazynowe kolegom z Chin i mimo tego, że wyfiltrujesz to i tak możesz otrzymać produkt jakości azjatyckiej - tyle, że wysłany z Polski...

oznacz moderatorów

Pit_mm
#7 Wielbiciel#

Nie chodzi mi o produkt chiński chodzi o wysyłkę z Polski, czasami nie mam czasu czekać.

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Pit_mm - zgadza się. Już pisałem w tym temacie do Allegro, ale oni nie widzą w tym żadnego problemu. 

Nastąpił "wysyp" ofert sprzedawców z dostawą z Chin - wyszukiwarka jest po prostu "zasyfiona" - Allegro zaczyna się robić śmietnikiem. Ci sprzedawcy z Chin wystawiają po kilkadziesiąt tysięcy aukcji, wyszukują sprzedające się produkty na Allegro, kopiują opisy z katalogu produktów Allegro. Sprzedają różne produkty pod jedną/dwoma fikcyjnymi markami, zwroty i reklamacje należy kierować do Chin, nie mają tych produktów - nie ma takiej możliwości, żeby je posiadali. 

To jest obłęd - Allegro nic z tym nie robi, mają "w nosie zgłoszenia", każą zgłaszać po 1 aukcji.

W tym przypadku - ja przechodzę na zakup w sklepach internetowych, polskich - może nieco dopłacę do wysyłki, ale ceny są niższe (bo Allegro pobiera słone prowizje), a czas stracony na oglądanie chińskich naciągaczy uważam za stracony.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

Pit_mm
#7 Wielbiciel#

Pewnie "bazodanowcy" nie potrafią ustawić SELECTa na "kraj wysyłki" hehehe ale dzięki za odpowiedź, myślałem że jestem ślepy i nigdzie tego nie widzę.

a miało być tak pięknie 😉

SELECT * FROM allegro WHERE kraj_wysylki = 'poland';   hahaha

oznacz moderatorów