anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak złożyć oficjalną reklamację w związku z niechcianą konwersją konta na firmowe?

Edramareck
#1 Nowicjusz#

Ostatniego wieczoru chciałem sprawdzić, jak wygląda konwersja konta na firmowe. Ponieważ w formularzu był źle wpisany numer nip i inne dane a obok była informacja, że dane zostają automatycznie ściągnięte z CEIDG - wypełniłem NIP i wcisnąłem enter, myśląc, że to spowoduje uaktualnienie danych. Okazało się, że w ten sposób moje konto zostało skonwertowane do firmowego. Dół formularza nawet nie był widoczny na ekranie, nie miałem pojęcia, że wciskając enter po wpisaniu NIP zlecam zmianę typu konta.  Jestem wkurzony. Mam wątpliwości, na ile to jest w ogóle legalne (odmówiono mi możliwości powrotu do konta osobistego). Czy ktoś miał podobną sytuację? Próbowaliście się kontaktować np z RPK?

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Edramareck Jeśli przesłałeś wniosek o zmianę rodzaju konta na firmowe, to niestety nie ma możliwości powrotu do konta zwykłego. Jedynym rozwiązaniem jest założenie nowego konta. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Pisaliście że nie da się założyć konta firmowego bez NIPu a tu wychodzi że da się na fałszywe dane!

oznacz moderatorów