anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zrezygnować z licytacji z poziomu aplikacji Allegro?

arturzks
#8 Zapaleniec#

Jak zrezygnować z licytacji z poziomu aplikacji Allegro?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@arturzks aby poprosić sprzedającego o wycofanie Twojej oferty kupna przejdź do zakładki Licytuję, kliknij [poproś o wycofanie oferty], wpisz powód, dla którego prosisz o odwołanie swojej oferty i kliknij [wyślij]. W ten sposób możne wycofać ofertę korzystając z przeglądarki, w aplikacji nie ma takiej możliwości. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

arturzks
#8 Zapaleniec#

Nie mam takiej opcji w aplikacji...mogę tylko licytować. Może mam starą wersję aplikacji?

oznacz moderatorów

matartur1
#1 Nowicjusz#

Nie słuchaj tych kobiet. W aplikacji nie ma możliwości wycofania ofert z poziomu licytacji. Ja wszedłem na wersje webową Allegro poprzez przeglądarkę w trybie „komputer”. Tak możesz to zrobić. Aplikacja jest beznadziejna. 

oznacz moderatorów

vcc_imaziarczyk
#1 Nowicjusz#

XDDD przecież napisała "w aplikacji nie ma takiej możliwości" czytać nie potraficie  

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/sposoby-zakupow/czy-moge-wycofac-sie-z-licytacji-wq0mgekq1sj

Możesz się wycofać z licytacji, jeśli z ważnych przyczyn losowych nie możesz już brać w niej udziału, a sprzedający się na to zgodzi.

Poproś sprzedającego o wycofanie Twojej oferty kupna
  1. Przejdź do zakładki Licytuję.
  2. Kliknij [poproś o wycofanie oferty].
  3. Wpisz powód, dla którego prosisz o odwołanie swojej oferty i kliknij [wyślij].

Sprzedający nie ma obowiązku wycofania Twojej oferty kupna, jeżeli uzna, że prośba nie jest umotywowana ważnymi okolicznościami.

oznacz moderatorów