anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zrezygnować z produktu kupionego na raty?

Kochanie_js
#8 Zapaleniec#

Witam. Mam pytanie. Kupiłam ją raty sprzęt który sprzedawca po zgłoszeniu usterki wymienił na 'nowy' co okazało się,że sprzęt jest również uszkodzony. Chciałabym zwrócić towar,tylko mam go na raty. Jeśli zwrócę towar i sprzedawca zwróci pieniądze na konto banku to czy muszę coś pobierać od sprzedawcy jakiś dowód że odstąpił od umowy z bankiem bądź zwrócił koszty pożyczki dla banku?

Dziękuję za odpowiedź

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

LEW433
#21 Demiurg#

@Kochanie_js Jak sprzedawca zwróci przez AF to one wrócą do banku, a ty rozwiążesz umowę:https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/informacje-ogolne/co-sie-dzieje-w-przypadku-zwrotu-towaru-za...

oznacz moderatorów

Kochanie_js
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za pomoc. 🙂

oznacz moderatorów

Kochanie_js
#8 Zapaleniec#

Jeszcze jedno pytanie. Jeśli 'klikam' na zwróć towar lub część towaru to wyświetla się dane do zwrotu środków na konto i trzeba podać dane konta i moje pyya ile brzmi czy mam podać wszystkie dane banku? 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Kochanie_js Tam wpisujesz swoje konto i swoje dane, mimo to sprzedawca zwróci wpłatę przez PayU do banku.

oznacz moderatorów

Kochanie_js
#8 Zapaleniec#

Aaaa oki wszystko już jasne 🙂 dziękuję bardzo za odpowiedź 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Kochanie_js Swoje konto te które masz zweryfikowane z kontem Allegro.

oznacz moderatorów

Kochanie_js
#8 Zapaleniec#

Dziękuję.

oznacz moderatorów

Kochanie_js
#8 Zapaleniec#

 dostalam taka informacje, czyli muszę skontaktować się z bankiem i włożyć taka dyspozycję od odstąpienia od umowy ratalnej? Przez sprzedawcę został zwrot przyjęty jutro kurier ma odebrać paczke

Screenshot_20210113_132920.jpg

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Kochanie_js No przecież masz to napisane kilka razy w tym wątku. Trzeba się skontaktować z bankiem i rozwiązać umowę kredytową.

oznacz moderatorów

Kochanie_js
#8 Zapaleniec#

Ok. Pytam kilka razy,bo dzwoniłam wczoraj do banku i Pani powiedziała że ja nic nie rozwiązuje tylko ten co mi produkt sprzedał,co było dla mnie dziwne. Dzięki za informacje 🙂 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Kochanie_js Dostaniesz maila od Allegro z informacją, że sprzedawca zwrócił wpłatę. Wtedy możesz się skontaktować z bankiem w celu rozwiązania umowy kredytowej.

To Ty rozwiązujesz umowę z bankiem, nie sprzedawca.

oznacz moderatorów

Kochanie_js
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za pomoc.

oznacz moderatorów