anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zrobić wymiane towaru z błędnie do mnie wyslanego na prawidlowy

199dam
#7 Wielbiciel#

Witam ostatnio zakupiłem produkt po otrzymaniu paczki z  paczkomatu okazało się 

Że produkt nie jest taki jak zamówiłem po promowe ze sprzedawca powiedział że

Mi towar zamieni tylko musze mu odesłać ten błędny darmowym paczkomatem.

Moje pytanie jak to zrobić w opcjach allegro widzę tylko zwróć towar żeby otrzymać zwrot pieniędzy

Jak mam wysłać ten towar i skąd mam wziąć kartkę na paczkę z adresem pierwszy raz coś tak wysyłam wiec jestem 

Znowicjuszem w tych rzeczach za pomoc z góry dziekuje 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

xyz96
#21 Demiurg#

@199dam Zrób to tak; https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/metody-dostawy/jak-skorzystac-z-darmowego-zwrotu-allegro-inp...

Po odesłaniu towaru sprzedawca wyśle Ci prawidłowy na swój koszt.

Nie potrzebujesz żadnej kartki na pocztę, tylko kod zwrotu. Kod piszesz na paczce bez żadnej etykiety i odsyłasz paczkomatem. Paczkomat otwierasz tym samym kodem.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@199dam Zapytaj sprzedawcę co proponuje, albo darmowy zwrot, albo podeśle kuriera na podmianę, albo zwróci środki na wysyłkę. Najlepiej zrobić zwrot i niech wyśle towar zgodny z zamówieniem.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@LEW433 

sprzedawca powiedział że Mi towar zamieni tylko musze mu odesłać ten błędny darmowym paczkomatem.

oznacz moderatorów

199dam
#7 Wielbiciel#

Rozumiem co to paczkomat ale mam wejść w opcje allegro zwróć towar wysłać paczkę i kupić jeszcze raz od niego

Jak dostane zwrot pieniędzy? Jak. Mówiłem pierwszy raz to robie

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@199dam Zrób tak jak w instrukcji. Zwróć całość - w tej sytuacji nie odda Ci wpłaty, tylko wyśle właściwy towar. Nie obawiaj się, wiele osób tak robi.

Nie musisz kupować ponownie.

oznacz moderatorów

199dam
#7 Wielbiciel#

Tak zrobie dziękuję za pomoc

oznacz moderatorów