anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jaki jest sens automatycznej zmiany wczesniej wybranego paczkomatu ?

Client:80340374
#14 Krzewiciel#

Juz nie raz sie ##$%#%% gdy musialem jechac do "nie mojego" paczkomatu

Rozumiem, że niby zaakceptowalem ale przy tej ilosci zakupow ktore robie nie sprawdzam niczego poza ptaszkiem przy fakturze

Pytam po co zmieniac ostatni wybor ? Co Wam to daje ? I co z tego, że zmieniacie mi na paczkomat do ktorego mam niby 1km blizej jak dojazd tam jest dluzszy o kilka minut i jest to inne miasto i nie jest mi to po drodze w zaden sposob

Bardzo prosze sie odczepic od ostatniego wyboru paczkomatu

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

Ja mam zaznaczony dalszy i nikt Mi nie zmienia.😁

oznacz moderatorów

Client:80340374
#14 Krzewiciel#

no ja robie kilka/kilkanascie zakupów dziennie i co jakis czas z automatu zmieni mi na niby blizszy ale calkowicie nie po drodze

Jak to wylaczyc bo nie jestem przyzwyczajony do sprawdzania wszystkiego za kazdym razem.Zakupy robie glownie w godzinach wieczornych/nocnych

Glownie leci wszystko na FV wiec nie moge olać tematu i zamowic jeszcze raz na wlasciwy paczkomat

 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:80340374 Wyczyść lub zmień przeglądarkę. Powinien być zapamiętany ostatnio wybrany paczkomat i nie powinno się nic zmieniać.

oznacz moderatorów

Client:80340374
#14 Krzewiciel#

przypuszczam, że to nic nie da.To jakis glupi system allegro narzuca blizszy paczkomat.

Adres paczkomatu jest na szaro i nie rzuca sie w oczy.

Wiem juz od dluzszego czasu, że sa takie cyrki jednak mimo to daje sie zlapac, że nie zwroce uwagi na allegrowe zagrywki ktore wiedza gdzie ja chce odebrac paczke.

Ostatnia paczka nie byla na FV i serio grubo sie zastawialem czy nie olac paczki i zamówic jeszcze raz na wlasciwy paczkomat

 

 

oznacz moderatorów