anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jakie sa zasady wystawiania opinii na Allegro? Gubię się.

H-Ozarowska
#7 Wielbiciel#

Jakie sa zasady po tych wszystkich zmianach wystawiania opinii na Allegro? Jak wystawiam opinię to dostaję komunikat od Allegro że mi usuwają bo nie dotyczy mojego zakupu. Więc pozostały tylko gwiazdki? A kupując kierowałam się dawniej opiniami kupujacych.To było bezcenne żródło wiedzy. Będę wdzięczna jeśli ktoś mi to wyjaśni

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

Ziolko39
#21 Demiurg#

@H-Ozarowska W "oceń sprzedawcę" możesz wpisać np " rzetelny opis", 'towar zgodny lub niezgodny z opisem", "szybka lub wolna wysyłka" i tego typu opinie, ale tylko dotyczące transakcji. Natomiast jeżeli jest "oceń produkt" to tam wpisujesz > rewelacyjny, dobry, słaby, zły. itp > możesz też opisać jego zalety lub wady > ale takie, które dotycza tylko zakupionego przedmiotu.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

W komentarzu o sprzedającym wystawiasz gwiazdki +opis transakcji> niczego o produkcie, a opinii o produkcie (nie zawsze masz taka możliwość> są warunki) gwiazdki+ wady+ zalety tylko o produkcie i tyle.

oznacz moderatorów

H-Ozarowska
#7 Wielbiciel#

Dziękuję troche rozjaśniliście mi temat ale i tak uważam że poprzednie oceny były bardziej pomocne

 

oznacz moderatorów