anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jestem ciekawa jakie macie spostrzeżenia czy opinie na temat sprzedającego?

Online-kauf
#10 Popularyzator#

Zastanawiam się czy ten sprzedający działa zgodnie z chociażby regulaminem Allegro? Wygrałam jakąś jak się okazało połamaną półeczkę, która miała być bez uszkodzeń. Półeczka ponad 7 zł, koszt wysyłki 20 zł i mój zwrot też 20 zł. Kosztów zwrotu już nie dostałam, sprzedający nie odpowiada i w nagrodę jestem u niego na czarnej liście. To jeśli chodzi o mnie a Wy jakie macie doświadczenia?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

To po co ją zwracasz, wg prawa się takie coś reklamuje z tytułu niezgodności z opisem. Otwierasz dyskusję i tam opisujesz wszystko.

oznacz moderatorów

Online-kauf
#10 Popularyzator#

Sprzedający nie zgodził się na zwrot kosztów wysyłki, co zaproponowałam w dyskusji od razu i byłoby po sprawie. Natomiast stwierdził, że musi towar otrzymać żeby móc stwierdzić uszkodzenia, chociaż w otwartej dyskusji udostępniłam zdjęcia zniszczonego towaru. Półeczka brudna i połamana nie nadaje się do niczego jak tylko do kominka. Pracownik Allegro jeszcze potwierdził, że sprzedawca miał takie prawo. Mnie interesuje czy inni też z tym fhdavix mieli podobne przygody.

oznacz moderatorów

andrzej18213
#7 Wielbiciel#

Swego czasu sporo od nich kupowałem. Fakt, że większość opisów nie zgadzała się ze stanem faktycznym. Tylko w moim przypadku to było po 20-30 przedmiotów na raz. Wszystkie niezgodne lub uszkodzone pakowałem i odsyłałem na swój koszt i bez problemu zwracali pieniądze za towar + pierwotna wysyłka.

Koszt odesłania jest po stronie kupującego i jest to zgodne z regulaminem oraz prawem.

W zakładce zwrot jest adnotacja, że koszty ponosi kupujący.


oznacz moderatorów

Online-kauf
#10 Popularyzator#

A czy płaciłeś za każdą aukcję osobny koszt dostawy? Jeśli tak, to przecież ten sprzedający chociażby na dostawie na swoje wychodził. 

oznacz moderatorów