anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jestem niezadowolony z przebiegu reklamacji, co mogę zrobić?

Client:88300829
#8 Zapaleniec#

Kupiłem lampę xenon do opel insignia 2009 za 1740zl z Leszna firma [edycja] opłaciłem lampę wraz z przesyłką gdy lampa była dostarczona do mojego znajomego mechanika była zalana i pęknięta co zaraz zgłosiliśmy sprzedającemu powiedział że jeśli przyjadę z lampą i rachunkiem zwróci mi kwotę pojechałem do niego z Rybnik tj. 300km po przyjeździe potraktował mnie jak chłopca i odjechał z miejsca nie zwracając mi za lampę uważam ich za oszustow nie wywiązali się i chciałem również innych aby uważali ją będę swoich praw dochodził przez allegro 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:88300829 kliknij w ten link; https://allegro.pl/dyskusje/nowa opisz tam wady, zapytaj o adres do odesłania towaru, domagaj się zwrotu całej wpłaty i kosztów odesłania. Po 24 godzinach w reklamacji skutecznie pomoże Ci pracownik Allegro.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:88300829 bardzo mi przykro, że miałeś tak niemiłe doświadczenie. Załóż temu Sprzedającemu dyskusję, po 24h możesz poprosić o pomoc pracownika Allegro.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Client:88300829 Serio jechałeś 300 km do typa i tak po prostu pozwoliłeś mu odjechać?🙄
Na taką wycieczkę to trzeba było wybrać się ze świadkiem i ew. mieć włączony dyktafon w telefonie (mimo że powinieneś to załatwić tak, jak m.in. zaproponował to @pinsplash).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Client:88300829
#8 Zapaleniec#

Rozmawiałem z nim wcześniej przez telefon powiedział że niema problemu przywiozę mu xenon i rachunek zwróci mi pieniądze więc myślałem że mam do czynienia z poważnym człowiekiem 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Client:88300829 Zasadę ograniczonego zaufania warto stosować nie tylko w ruchu drogowym ("przezorny zawsze ubezpieczony").

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Client:88300829
#8 Zapaleniec#

To prawda zgadzam się z tobą ale myślę że allegro rozwiąże ten problem pozdrawiam 

oznacz moderatorów