anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

kiedy odzyskam pieniądze za towar kupiony od sprzedawcy z Chin?

marcysia_sql
#7 Wielbiciel#

Kupiłem przedmiot, który miałem otrzymać bezpośrednio od hurtownika z Chin. Po tygodniu odebrałem wiadomość, że anulowano mój zakup ponieważ nie mają tych przedmiotów na stanie. Na domiar złego kupując wykorzystałem 20 monet przy zapłacie.

Kiedy otrzymam zwrot i czy odzyskam kupon z 20 monetami?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

mdrogeria
#21 Demiurg#

😁

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Dobre pytanie .Kupując towar od sprzedawców z Chin musisz się liczyć z bardzo dużym ryzykiem satysfakcji .Otwórz dyskusję ze sprzedawcą przez allegro .

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@marcysia_sql Sprzedawca powinien zwrócić wpłatę niezwłocznie. Jeśli tego nie zrobił, wyślij mu maila wezwaniem do zwrotu wpłaty. Jeśli nie zwróci, otwórz Dyskusję; https://allegro.pl/dyskusje/nowa i ponownie zażądaj zwrotu. Następnego dnia możesz w Dyskusji poprosić i interwencję Allegro.

W sprawie zwrotu monet napisz tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=9225c771-efb6-4de8-8580-76bd8d7c77eb

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@marcysia_sql jeżeli chodzi o zakup z 20.04 to Sprzedający zwrócił wpłatę, powinieneś otrzymać wiadomość od Allegro z taką informacją. To był zakup opłacony BLIKiem, więc pieniądze powinny trafić na saldo rachunku przypisanego do operacji tego typu. Zwrot został zlecony 26.04 sprawdź proszę powiadomienia mailowe z tego dnia. Jeżeli chodzi o monety to podczas płatności z ich wykorzystaniem generowany jest kupon, w związku ze zwrotem, powinieneś go zobaczyć w zakładce Kupony.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów