anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ktoś zrobił zakupy na swoim koncie i zapłacił środkami z mojego konta. Co mogę teraz zrobić?

Angiee9089
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry, zostałam okradziona przez kogoś na kupno na allegro.  Ktoś zrobił zakupy za moje pieniądze, na swoim koncie allegro. Chciałabym jakoś je odzyskać ale w żadej sposób nie mogę wykonać działania w banku jako reklamacja.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Angiee9089 musiałaś udostępnić wrażliwe dane , pozostaje tylko policja .

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Zgłoś na Policję, uważam że należy to zrobić niezależnie od wyników, ale jak ktoś to mógł zrobić, musiał gdzieś mieć dostęp do twoich danych, może ktoś ze znajomych.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Angiee9089 Przykro mi, ale tak jak poradzili @mdrogeria @LEW433 jedyne co możesz zrobić w takiej sytuacji to zgłoszenie sprawy na policję. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Angiee9089 Jak to wyszło, że ktoś kupił coś za Twoje pieniądze? Dałaś komuś BLIKa?

oznacz moderatorów

rppf
#12 Orędownik#

Zapewne była przypięta karta, kiedyś dla monet też to zrobiłem, ale jak poczytałem, czym to grozi to poodpinalem ...

Inne kwestia to włamanie na konto chyba nastąpiło lub w ostateczności ktoś ukradł/ uzyskał hasło lub było śmiesznie proste 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@rppf Autorka wątku wyraźnie napisała, że zakupu dokonano z innego konta, więc nie doszło tutaj do żadnego włamania czy przejęcia konta na Allegro. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów