anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupiłem buty trekkingowe. Po 3 godzinach chodzenia mam odciski na kostce i palcach. Czy mogę ubiegać

Client:110542706
#1 Nowicjusz#
 
oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:110542706 Być może dobrałeś nieodpowiedni rozmiar butów? Jeśli chcesz złożyć reklamację, to skontaktuj się ze sprzedającym, np. za pomocą Centrum Wiadomości: https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/centrum-wiadomosci/wiadomosci/ 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

Zawsze możesz reklamować wadliwy towar. W przypadku obuwia konieczne jest jego dobre dopasowanie do budowy stopy. Wg mnie ciężko jest dobrać buty kupując przez internet. 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

But mnie obtarł czy należy mi się odszkodowanie na ja pie...ole tego jeszcze nie grali na tym portalu 

oznacz moderatorów

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

Oj tam, oj tam. Jak miałem przyjemność handlowania obuwiem to nie takie kwiatki się trafiały 🤣🤣🤣

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Przepraszam bardzo ale to już zakrawa na absurd strach handlować bo za głupotę kupujących niedługo po sądach będą sprzedawców ciągać

oznacz moderatorów

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

Handlować na Alle - rzeczywiście strach - szowinistą, ani seksistą nie jestem, ale każde zamówienie od niewiasty powodowało u mnie skurcze żołądka - cały czas przygoda pełna niespodzianek 🤣

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

Niech wyśle sprzedającemu przedsądowe wezwanie do wydania plastra na odciski 😜

oznacz moderatorów

owady-2
#8 Zapaleniec#

@komis-bell 

W pierwszej kolejności do szpitala po obdukcję. potem do prokuratury o narażenie zdrowia i życia

oznacz moderatorów

QueLord
#10 Popularyzator#

To jest żart prawda? Prawda?!

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

Ja bym nie ryzykował ubiegania. Stopy mogą jeszcze bardziej boleć.

oznacz moderatorów