anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupiłem coś okazyjnie, a nie wiem czy sprzedający się nie pomylił. wsadził 120-220 albo 190- 390

DankMas
#7 Wielbiciel#

Jak w temacie, staram się kupować u sprawdzonych sprzedawców, i kupiłam na (syn pokazuje) kostki ram, podobn

o za za tanio, mogą się wycofać?.  Sprzedawca sklep Allegro. Podobno tam najpewniej, może promocja czy coś

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

xyz96
#21 Demiurg#

Możesz się wycofać. W zakładce Kupione anuluj zakup lub wypełnij formularz zwrotu.

 

Sprawdź, czy jest dostępna ta metoda;

 

  1. Wejdź w zakładkę Kupione, przy właściwym produkcie kliknij Szczegóły, potem w pozycji „anulowanie zakupu” kliknij Anuluj Zakup, wybierz powód anulowania i ponownie kliknij Anuluj zakup.

 

Jeśli nie ma takiej opcji;

 

  1. Wejdź w Kupione, przy właściwym przedmiocie kliknij „Szczegóły”, potem na dole „Zwróć całość lub część zakupu”, następnie zaznacz przedmiot i wskaż jeden z powodów, najlepiej zaznacz „Bez podania przyczyny”, wpisz numer konta i na koniec zatwierdź zwrot. 

 

  1. Możesz też wysłać sprzedającemu mailem oświadczenie o odstąpieniu od umowy, czyli krótkie pismo z datą zakupu, numerem oferty, nazwą przedmiotu, swoimi danymi osobowymi, informacją o rezygnacji z zakupu oraz numerem konta do zwrotu wpłaty.

Wszystkie 3 opcje są tak samo ważne.

oznacz moderatorów

DankMas
#7 Wielbiciel#

Ja chcę , czy sprzedający może się wycofać>?bo cena , bo ktoś się pomylił -sprzedający ( to ja syn teraz)

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@DankMas Może używane? Ale wysłał właściwą pamięć ram czy nie?

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

DankMas
#7 Wielbiciel#

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@DankMas Napisz mu że anulujesz zakup, ze nie chcesz jednak kupić, póki nie wysłał towaru. i wejdź w "moje zakupu" i tam anuluj sprzedaż

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@DankMas zakupy w oficjalnym sklepie Allegro powinny być najbezpieczniejsze na świecie. Jeżeli różnica ceny jest znacząca w stosunku do średniej ceny takich kostek, to sprzedawca może się wycofać. Ale to naprawdę musi być znacząca różnica ewidentnie wskazująca na pomyłkę. Status przesyłki „przygotowana przez nadawcę”, oznacza tylko tyle, że została wygenerowana etykieta adresowa. 

oznacz moderatorów

DankMas
#7 Wielbiciel#

Jak będę miał to w ręku to odpiszę:)

oznacz moderatorów