anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupiłem grę okazało się że jest to konto na staem założone na jego mailu, nie chce oddać kasy

KON23
#8 Zapaleniec#

jak już opisałem sprawę w temacie sprzedawca, nie chce oddać mi pieniędzy bo napisał że jest to konto na steamie ale nie wiedziałem, że nie można go zmienić na swoje nie znam się na tym, chciałem grę a nie jakieś kombinacje że mogę grać na jego mailu jakieś absurdy. sprzedawca zasłania się paragrafem "Produkty cyfrowe ustawowo są wykluczone z możliwości zwrotu. Zwrot w ramach ustawy jest niemożliwy." lecz ja nie kupiłem gry tylko jakieś konto na którym jest gra nie chce tego, chciałem grę.

Sprzedawca zgodził się na zwrot pieniędzy pod warunkiem że wystawię mu pozytywny komentarz oraz go edytuję (żebym nie mógł go edytować). boję się że jak wystawię jaki komentarz oraz wykorzystam edycję to już na pewno nie odzyskam moich pieniędzy bo sprzedający powie allegro że przecież jestem zadowolony. 

Co robić wystawić komentarz pozytywny? i go edytować liczyć że odda kasę ? czy od razu otworzyć spór ?

oznacz moderatorów
23 ODPOWIEDZI 23

KON23
#8 Zapaleniec#

A długo się czeka na takiego maila?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Mail przychodzi jak sprzedający zwróci środki.

oznacz moderatorów

KON23
#8 Zapaleniec#

nie otrzymałem żadnego maila, sprzedawca zwrócił gotówkę już wpłynęła do mnie na konto. DZIĘKUJĘ WAM WSZYSTKIM za wsparcie 🙂 i życzę wam miłego wieczora, ja kupuję na z powyższej strony i mam nadzieje powspominam dawne czasy kiedy to grałem w AGE OF EMPIRES całymi dniami 🙂 Ciekawe czy ta gra będzie równie wciągająca ;]  

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@KON23 na windows xbox live za 30 dni za 4zł se wykup i ograj age 2 jest duzo lepsza

 

oznacz moderatorów