anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupilem iPad na raty przez mBank - przy ostatnim kroku mnie wybilo - kredyt dostałem, brak zakupu

Client:73454823
#1 Nowicjusz#

Witam. Przed chwila mialem taka sytuacje - ze kupiłem przedmiot na allegro na raty. Nie wiem jaka to byla aukcja juz ale domyslilem sie - niemniej nie mam jej w kupionych. Ale na maila dostalem decyzje z banku ze dostalem pozyczke. Nie wiem co mam zrobic -  bo sprzedajacy chyba nawet nie wie ze cos kupilem, bo nie mam w kupionych tego produktu. Dzwonilem do Mbanku i mowia ze nie wiedza, zeby dzwonic na support allegro. 

Wybilo mnie na ostatnim etapie kupowania na allegro - przelalem juz 1zl wszystko dobrze - dostalem 3 maile ale zaden nie z allegro.. 😞  POMOCY !

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:73454823 Jeśli nie masz przedmiotu w zakładce Kupione, to mimo przyznania rat do zakupu nie doszło. Mogło tak się stać z tych powodów; https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/raty-payu/mam-przyznane-raty-ale-przedmioty-nie-zostaly-kupi...

Sprzedawca nie wie, że próbowałeś coś u niego kupić i w tej sytuacji nie poniesiesz żadnych konsekwencji. Wyszukaj inny produkt i ponownie wystąp o raty. Zadzwoń jeszcze raz do banku i zapytaj, czy musisz rozwiązywać umowę kredytową, ale raczej nie, ponieważ bank nie zapłacił za przedmiot.

oznacz moderatorów