anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

kupujący na starszym systemie nie mogą otwierać ważnych dla nich informacji

Klos01
#9 Pomysłodawca#

Wszystko pięknie ale co z tego jak kupujący na starszym systemie nie mogą otwierać ważnych dla nich informacji takich jak gwarancja, reklamacja, zwroty, o sprzedającym. Oby tylko kupujący nie zniechęcił się do kupna.

Natomiast świetnie działa Opinie o produkcie i Dostawa i płatność.

Tylko kupować i kupować. Wygląda mi to na celowe działanie.

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

Knowhere
#21 Demiurg#

@Klos01 "Wygląda mi to na celowe działanie." - nie żebym bronił allegro, ale mi wygląda na to, że kompletnie nie masz pojęcia o czym piszesz.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Klos01
#9 Pomysłodawca#

@Knowhere Uważasz że nie umiem kliknąć w okienko ? - bo tak to wygląda

Nie pisz mi że to wina starego systemu, kodowania i tym podobne bo to żałosne... Nagle przestały działać niektóre okienka, a inne dziadzieją i to w tym samym rzędzie.

Nic nie instalowałem a ten system mam od bardzo dawna i nagle mam wybiórcze działanie.

Podtrzymuje że jest to celowe działanie.... Nieważne czy przez zaniechanie, zaniedbanie, czy  specjalnie... Skoro mogli uruchomić dwa przyciski to mogli i resztę. Taki  jest fakt.

Proszę nie odpisuj aby nabijać sobie rangę.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Klos01 Nie, uważam że nie rozumiesz pewnych mechanizmów, które są tego przyczyną. Uświadom sobie wreszcie, że w nadchodzących miesiącach w coraz większej części Internetu będziesz napotykał problemy spowodowane używaniem niewspieranego systemu i przeglądarki. Takie są fakty, pogódź się z tym.

Nie musiałeś niczego instalować. Wystarczy, że w międzyczasie zmieniło się coś w kodzie danej podstrony i skrypty wywołują funkcje, których ta stara wersja przeglądarki nie obsługuje. Niestety, nie chcesz albo nie potrafisz tego zrozumieć.

Tak tak, Ziemia jest płaska, a Reptilianie celowo psują Ci allegro😏

Ranga już bardziej mi się nie nabije.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Klos01
#9 Pomysłodawca#

@Knowhere ja to rozumiem. Większość zapewne też to rozumie.

Tylko nie tak dawno w jednym z banków, po aktualizacji nowej strony wystąpił problem na Mozilli (po zalogowaniu zaraz wylogowywało). Na Chrome działało. Po monicie i ok 3 tyg. naprawiono błąd i wszystko działa poprawnie.

Można ?

Ano można, ponieważ banki wiedzą że jak klienci będą mieli utrudniony dostęp do kont, to najzwyczajniej przejdą do innego banku w którym nie będzie problemu.

Tu Alle podchodzi raczej lekceważąco z pozycji lidera, którego opinia jest już mocno nadgryziona z powodu zdeklasowania prywatnej sprzedaży i innych nietrafnych zmian, które de facto są dobre tylko dla handlowców.
Dlatego olewa to co już dawno olewał.

Możesz się z tym nie zgadzać

Ja już więcej w tym temacie zadania nie sklecę. Co miałem napisać to napisałem..

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Klos01 "Po monicie i ok 3 tyg. naprawiono błąd i wszystko działa poprawnie." - do czasu. Przyjdzie dzień, w którym czegoś nie będzie dało się obejść (lub będzie to zwyczajnie nieopłacalne z ekonomicznego punktu widzenia), bo CMS (w tym przypadku banku) zacznie używać technologii, których niewspierane wersje przeglądarek po prostu nie mają zaimplementowanych.
Obecnie wystarczy żeby google wymusiło szyfrowanie stron TLS-em w wersji co najmniej 1.3 i większość starych przeglądarek (które z reguły obsługują maks. TLS 1.2) zostanie odcięta od wielu stron.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

vonNogay
#16 Inspirator#

Oczywiście, że to celowe działanie, powiem więcej, ostatnio jak chciałem wejść w zakładkę "zwroty" to mi ktoś prąd wyłączył i padł mi komputer. Przypadek?!

oznacz moderatorów

Klos01
#9 Pomysłodawca#

@vonNogaynie, chyba że tego nie jesteś w stanie pojąć.

oznacz moderatorów

TATLOK
#15 Entuzjasta#

Powinieneś jak najszybciej kupić nowy sprzęt, póki jeszcze się cokolwiek Tobie otwiera.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@vonNogay Przepraszam za ten "pront", miałem komuś innemu wyłączyć, wybacz.😁

oznacz moderatorów