Autoryzacja nie powiodła się.
Odśwież stronę i spróbuj jeszcze raz.
Co za dziwne zmiany w trybie rozwiązywania dyskusji z powodu reklamacji.
Klient uszkadza produkt mechanicznie, zresztą nie zależnie jaki powód odrzucenia reklamacji klient otrzymuję automatyczną informację zwrotną od Allegro: czy pamiętasz, że za nieudany zakup możesz odzyskać pieniądze z Allegro Protect? Czemu nieudany? Może nie umie z niego korzystać albo po prostu go zniszczył? Jaki zwrot?
Klient kupuje wazon po roku go tłucze. Nic się nie dzieje, Allegro zwróci środki. Powoli zaczyna to wyglądać jak portal do wyłudzeń nowych towarów, uszkodzonych po czasie i pieniędzy za nie. Zresztą Allegro niech robi co chce ze swoimi pieniędzmi tylko niech to nie wpływa na sprzedających.
@yamahaa1 teraz się obudziłeś ?... późno trochę
Cześć, @yamahaa1. Kupujący otrzymuje od nas propozycje zgłoszenia wniosku Allegro Protect w różnych okolicznościach, np. w przypadku, gdy oznaczy Dyskusję jako nierozwiązaną. Przed przyznaniem rekompensaty dokładnie weryfikujemy zgłoszenie, aby nie dopuścić do nadużyć. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie.
Dziękuję za podzielenie się swoimi spostrzeżeniami!
Kupujący otrzymuje od nas propozycje zgłoszenia wniosku Allegro Protect w różnych okolicznościach, np. w przypadku, gdy oznaczy Dyskusję jako nierozwiązaną.
jak zwykle moderacja na bakier z własnym regulaminem
Spółka w ramach Allegro Protect umożliwia zarejestrowanemu Kupującemu ubieganie się o rekompensatę, w przypadku gdy:
a) zapłacił za Towar, ale go nie otrzymał;
b) otrzymał Towar niezgodny z zawartą umową, posiadający wartość istotnie niższą od Towaru opisanego w ofercie;
c) otrzymał niekompletne zamówienie;
d) otrzymał Towar uszkodzony;
e) skorzystał z możliwości zwrotu Towaru lub anulowania Transakcji i nie otrzymał zwrotu należnych świadczeń.
Zawarcie umowy, o której mowa w powyżej następuje wyłącznie w przypadku, gdy Sprzedający nie wyjaśni w ramach Dyskusji zgłoszonych przez Kupującego zastrzeżeń dotyczących Transakcji będących podstawą wypłaty rekompensaty Kupującemu na podstawie przesłanek określonych w pkt 1 Części I. Spółka przystępując do zobowiązania, o którym mowa w lit a powyżej, naliczy Sprzedającemu kwotę w wysokości odpowiadającej wypłaconej Kupującemu rekompensaty, w ramach rozliczeń, o których mowa w Załączniku 4 Część VIII.
Od każdorazowej decyzji Spółki w sprawie przyznania rekompensaty przysługuje wniosek o ponowne rozpatrzenie do Customer Experience Manager.
https://allegro.pl/regulamin/zalacznik/9
gdzie w regulaminie serwisu jest napisane co Twierdzisz?
@RED, to dokładnie ten fragment, który sam przytoczyłeś, czyli: Zawarcie umowy, o której mowa w powyżej następuje wyłącznie w przypadku, gdy Sprzedający nie wyjaśni w ramach Dyskusji zgłoszonych przez Kupującego zastrzeżeń dotyczących Transakcji będących podstawą wypłaty rekompensaty Kupującemu na podstawie przesłanek określonych w pkt 1 Części I. - Załącznik nr 9.