anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Limit Odnawialny Allegro BNP (Obecnie Limit od Nowa) - Ostatnia płatność

Client:43752945
#7 Wielbiciel#

Witam, 

Przychodzę z zapytaniem dot. limitu odnawialnego Allegro z BNP Paribas. Od jakiegoś czasu Allegro przestało współpracować z tym bankiem i BNP przekształciło tą usługę na wewnętrzny limit odnawialny, coś jak karta kredytowa (Jak dobrze rozumiem, jeżeli nie to proszę o wyprowadzenie mnie z błędu). Mój limit to 4000 zł, w aplikacji goMobile nie aktywowałem wirtualnej karty kredytowej, po prostu dalej spłacałem sobie zakupy ratalne z Allegro. Do spłaty zostało mi 1500 zł, stwierdziłem że spłacę sobie całość wcześniej. Chwilę temu skorzystałem w aplikacji z opcji spłacenia całego "zadłużenia" poprzez płatność BLIK. Teraz zastanawiam się jak cały proces się zakończy. Po wpłynięciu pieniędzy z automatu zamknie mi wszystkie plany ratalne i już nic nie będzie musiał robić by nie naliczyło mi żadnych opłat dodatkowych? Przypomnę, że wirtualna karta kredytowa nie została przeze mnie aktywowana. Zapewne jest możliwość wypowiedzenia całkowicie umowy z bankiem, ale nie będzie mi przeszkadzało, że mam możliwość aktywowania tej karty. Nigdy nie wiem czy nie przyjdzie moment w którym będę chciał z niej skorzystać. Wszystko rozchodzi się o to czy system ogarnie, że cała brakująca kwota została zapłacona, czy plany ratalne się zamkną i czy będę mógł bez żadnych dalszych zobowiązań trzymać to konto na "czarną godzinę" i w przyszłości po prostu aktywować tą kartę. Mam nadzieję, że dobrze wytłumaczyłem moją zagwozdkę i liczę na waszą pomoc. 

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:43752945, niestety nie mogę Ci pomóc, Twój problem nie dotyczy Allegro. Zachęcam Cię do kontaktu z bankiem.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów