anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Moja reklamacja w Inpost została odrzucona - co mam teraz zrobić?

ms_beauty
#7 Wielbiciel#

Przesyłka inpost status w doręczeniu, po kilku dniach złożyłam reklamację. Po czym dostaję telefon z Inpost że przesyłki nie odnaleziono u kuriera więc musiałam ja odebrać. Oczywiście dalej przesyłki nie ma. reklamacja w toku. Trzy minuty po rozmowie status odebrana. Dwa tygodnie później odrzucona reklamacja bo rzekomo odebrałam przesyłkę. Mimo iż nie było mnie w tym czasie w miejscowości gdzie jest paczkomat. Pomocy wartosc przesyłki to 300 zł.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

LEW433
#21 Demiurg#

Ty  sprzedajesz czy kupujesz?

oznacz moderatorów

ms_beauty
#7 Wielbiciel#

Kupujący, niestety to ja złożyłam reklamację do inpost i teraz walczę 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Od prywatnego czy firmy?

oznacz moderatorów

ms_beauty
#7 Wielbiciel#

Prywatna osoba

oznacz moderatorów

ms_beauty
#7 Wielbiciel#

Tak wygląda historia przesyłki Screenshot_20240709_152344_InPost Mobile(1)(1).jpg

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@ms_beauty To masz problem, oni maja 30dni na rozpatrzenie reklamacji, obrazek dla nas jest niewidoczny.

oznacz moderatorów

ms_beauty
#7 Wielbiciel#

Odpowiedź na reklamację ' Reklamacja odrzucona. Przesyłka została zlokalizowana i dostarczona 26.06.2024.

 

Historia przesyłki:

Przesyłka w oddziale 26.06.2024 godz. 17:40

Wydana do doręczenia 26.06.2024 godz. 17:40

Odebrana 26.06.2024 godz. 17:40. 

 

Racja mam problem muszę zwrócić się o pomoc do Federacji Praw Konsumenta. Sprzedający też umywa  ręce bo - przesyłka odebrana. Ależ  można robić przekręty w białych rękawiczkach. 

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@ms_beauty  cóż ja chyba na Twoim miejscu napisałbym odwołanie do inpostu z wezwaniem do udostępnienia zdjęć z monitoringu z momentu odbierania przesyłek pod rygorem powiadomienia Rzecznika Praw Konsumenta oraz złożenia sprawy w sądzie. 

A swoją droga w każdym miescie powiatowym jest Rzecznik Praw konsumenta. Mysle że możesz tam spróbować szukać pomocy na początek niezależnie od odwołania od decyzji reklamacyjnej

oznacz moderatorów