anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Na jakiej zasadzie przyznawany jest dostęp do allegro Pay?

TOMASZ1488
#1 Nowicjusz#

Witam jestem ciekawy na jakiej zasadzie udzielany jest dostęp do allegro Pay dziewczyna ma konto od roku i dostała prawie natychmiast ja mam konto ponad 13 lat i od pół roku prubuję i nic mimo że spełniam warunki opisane przez allegro ciekawy jestem jaka jest przyczyna 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

kostas11
#21 Demiurg#

@TOMASZ1488 losowanie ? ilość zakupów ? poczekaj z czasem będzie u wszystkich 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@TOMASZ1488 

Sprawdzimy, jak przebiegały Twoje poprzednie zakupy na Allegro. Możemy także sprawdzić Twoje dane i informacje pochodzące z baz zewnętrznych. Kolejne wyliczenia są automatycznie i wykonujemy je na bieżąco. To oznacza, że wysokość Twoich środków w Allegro Pay może się zmienić. Jeśli historia zakupów na Allegro, jak i Twoja historia kredytowa są dobre – możemy zwiększyć Twoje środki w Allegro Pay. Jeżeli sytuacja się zmieni, możemy je zmniejszyć – do czasu poprawy Twojej sytuacji finansowej.

https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/allegro-pay/allegro-pay-najczesciej-zadawane-pytania-0K6dOBv...

Zanim aktywujesz usługę, Allegro Pay sp. z o.o., na bazie udzielonego przez Ciebie upoważnienia, może sprawdzić Twoje dane oraz informacje pochodzące z baz zewnętrznych:

  • Biuro Informacji Kredytowej BIK S.A. (BIK)
  • Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej S.A. (KRD)
  • Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej S.A. (KBIG)

Możliwe, że po sprawdzeniu informacji w powyższych bazach, nie będziemy mogli aktywować Allegro Pay na Twoim koncie. Wskażemy Ci wtedy na podstawie informacji z której bazy podjęliśmy decyzję odmowną. Będziesz mieć możliwość zwrócić się do niej bezpośrednio i sprawdzić, jakie dane w niej się znajdują.

https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/allegro-pay/kiedy-mozesz-skorzystac-z-allegro-pay-Oq2OBq3g6C...

oznacz moderatorów