anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie otrzymałam na czas zamówionego tortu, co teraz, jak zwrócić?

Client:107038709
#2 Obserwator#

Zamówiłam torcik ze słodyczy na prezent który miał być dostarczony na następny dzień po wskazany adres kurierem . status zmienił się w przygotowaniu i wisi w ten dzień w którym miał dotrzeć nie mogę tego anulować mogę zrobić tylko opcję zwrot zakup. Chciałabym to anulować ponieważ jeżeli to nie przyszło dzisiaj ja nie chcę żeby te słodkie rzeczy leżały gdzieś przez weekend tym bardziej że to miał być prezent dla kogoś na jutro a nie na poniedziałek. Co jeśli zrobię zwrot A wiadomo skoro nie wyszło to sprzedawca po prostu nie puści tej paczki, tylko nie mam jak odesłać w formularza zwrotu ponieważ nie ma mnie na miejscu czy mogę to zrobić przez internet formularz zwrotu?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

az1rael
#21 Demiurg#

W zakladce zwrot nie pisze przypadkiem ograniczony  ze wzgledu na produkt spozywczy o krotkiej zdatnosci do spozycia?

oznacz moderatorów

Client:107038709
#2 Obserwator#

14 dni . Może się nic nie stanie bo nie ma upałów ale i tak nie potrzebuję tego na poniedziałek. Sam sprzedawca ma napisane że nie poleca wysyłki przez weekend 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:107038709 po pierwsze daj link do aukcji, po drugie to nie jest gwarantowany a przewidywany czas dostawy 😞 Jakiego przewoźnika wybrałaś ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

@kostas11 - przecież wiesz, że linku się nie doczekasz - wg mnie wszystko było w zwrotach (ograniczoinych). Z resztą, co trzeba mieć w głowie, żeby zamawiać tort przez internet na ostatnią chwilę, latem. Niezwykłych bogów musi mieć ta Allegrowiczka.

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Napisz do niego jak nie wysłał to może nie wyślę. Na przyszłość lepiej dopytaj, bo tu strasznie mylne info nieraz bywa. Przykładowo sprzedawca deklaruje 2 dni na wysyłkę, allegro wyświetla sugerowany czas dostawa jutro. Jakby tego było mało to chyba żadna firma kurierska nie gwarantuje dostawy w 24h, mają czas gwarantowany 2dni+. Ale o tym też allegro nie poinformuje, bo jeszcze by się ich niekompetencja wydała... Lepiej niech sprzedawca zbiera negatywy. Do tego zaczyna się sezon urlopowy. Kurierzy to takie typki co jak mają za kogoś pojeździć na trasie to ja ominą kilka dni z rzędu... I nic im nie zrobisz oprócz wydzwania co i tak nic nie daje...

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:107038709 Jak zrobisz zwrot to jak nie wydal to nie ma wysyłać a jak wysłała a jest to ze Smartem to wróci do sprzedającego.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Jak nie wyslal to nir powinien wysylac, jak wyslal a nie odbierze to nie wazne czy ze smartem czy bez tort ma krotka przydatnosc do spozycia a jest cieplo kupujaca niewywiaze sie z umowy a tort skisnie w transporcie w drodze powrotnej czyli zwrot 1 pln 

oznacz moderatorów