anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie otrzymałem 100 monet na zakupy w Allegro Pay Business

OKpgemzaPL
#7 Wielbiciel#

100 Monet na zakupy Allegro Pay Business

Wykonane zakupy za przeszło 500 zł, a dostaje e-maile i powiadomienia aby aktywować tą usługę. Do 7 lutego miałem odebrać 100 monet, ale ich nie widzę. Co robię źle?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@OKpgemzaPL Sprawdzimy te transakcje i Twoje konto, ale poczekaj proszę cierpliwie. Wrócę do Ciebie z informacjami, gdy tylko dostanę odpowiedź. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

OKpgemzaPL
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

Czy udało się znaleźć odpowiedz?  Jeżeli nie to jaki jest czas udzielenia odpowiedzi?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Czas minął, musisz się upominać, ale może także zapytać tu: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=9225c771-efb6-4de8-8580-76bd8d7c77eb&subjectId=a4520b1d-0...

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@OKpgemzaPL Niestety jeszcze nie, ale nasz zespół weryfikuje Twoje zgłoszenie, więc jak tylko dostanę informacje w Twojej kwestii, wrócę do Ciebie ze szczegółami. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

Jeśli Uczestnik posiada więcej niż jedno Konto tj. Konto założone na ten sam numer NIP, Monety zostaną przyznane tylko w odniesieniu do pierwszego z Kont, na którym Uczestnik spełnił warunki Promocji

Łączna liczba Monet promocyjnych, przeznaczonych do przyznania Uczestnikom Promocji w Okresie Promocji, wynosi 100.000 (sto tysięcy) Monet. Aktualną liczbę Monet przeznaczonych do przyznania Uczestnikom Promocji w Okresie Promocji Uczestnik może zweryfikować na stronie: https://allegro.pl/kampania/monety/promocje.

oznacz moderatorów

OKpgemzaPL
#7 Wielbiciel#

NIP z tego co wiem to jest tylko jedno konto.

18 stycznia aktywowałem i zapłaciłem. 24 stycznia był email, że mogę otrzymać 100 monet i na stronie też była ta promocja.

oznacz moderatorów