anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie otrzymuję maili od Allegro po dokonaniu zakupu. Sytułacja trwa już od około miesiąca.

MAMY ROZWIĄZANIE!
Eddie_Wolf
#8 Zapaleniec#

W spamie też brak.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Eddie_Wolf Cześć. 🙂 Sprawdziłam tę sytuację i z naszej strony powiadomienia są wysyłane prawidłowo - ich tytuł to "Kupiłaś i zapłaciłaś:[tytuł oferty]".

Ostatni taki mejl został do Ciebie wysłany 7 października o 8:20 - sprawdź proszę dokładnie swoją skrzynkę, a jeśli nie uda Ci się zlokalizować tej wiadomości, to skontaktuj się z dostawcą Twoich usług pocztowych. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
Eddie_Wolf
#8 Zapaleniec#

Dziękuje za zainteresowanie. Wygląda, że wszystko co powinno być włączone to jest. Wczoraj pogrzebałem w ustawieniach poczty. Zobaczę czy to coś pomogło. Pozdrawiam

oznacz moderatorów
Eddie_Wolf
#8 Zapaleniec#

Niestety, dokonałem dzisiaj zakupu i nie dostałem wiadomości. Od sprzedawcy wiadomość dotarła, od allegro nie. Wszystkie inne wiadomości docierają bez problemów.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Eddie_Wolf Widzę, że mejl został wysłany i dostarczony o 17:01:12 

Wiadomości są wysyłane na adres w domenie interia.EU - czy właśnie tę skrzynkę sprawdzasz?

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Eddie_Wolf
#8 Zapaleniec#

Jak najbardziej. Wcześniej nie było żadnych problemów. żadne opcje nie były zmieniane. Sprawdziłem też opcje "adresy spamu" w programie pocztowym E-mail Samsung, czy nie jest zablokowane Allegro. Na poczcie Windows i po zalogowaniu na Interia poczta też brak powiadomień od Allegro.

oznacz moderatorów
Eddie_Wolf
#8 Zapaleniec#

Oznajmiam wszystkim, że problem rozwiązany. A mianowicie moje maile od Allegro bez mojej zgody i wiedzy zaczęły trafiać nie do skrzynki odbiorczej, a do katalogu Zakupy. Pozdrawiam wszystkich i dziękuję za wsparcie. 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Eddie_Wolf Dzięki za informację zwrotną. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów