anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

nie uwzględniona gwarancja

AKrakowiak1
#1 Nowicjusz#
Witam
Kontaktuje się w sprawie nie uwzględnienia gwarancji  na zakupiony towar
[edycja] 

opis reklamacji w okresie gwarancji


R E K L A M A C J A

Robot planetarny  ELEKTROLUX E K M 4100 W 900 od samego początku nie pracował tak jak powinien, 
mało go używałam, korzystałam tylko z trzepaczki lecz kiedy zaczęłam używać haka zaniepokoiła mnie bardzo głośna, metaliczna praca w/w robota.
Był niestabilny, pracował nieregularnie mimośrodowo,przesuwając się po blacie.
Główka mocno podskakuje przy pracy, efektem tego jest odkształcenie i odklejenie metalowej obejmy.
Podczas mieszania hakiem cały czas trzeba go obserwować a niekiedy trzymać.
Obie części główki są ruchome.
Według mnie praca robota jest nieprawidłowa i nie dająca satysfakcji z pracy w/w produktem.

Dodam że prawie po miesiącu wrócił do mnie sprzet nie dość, że nie naprawiony to dodatkowo zniszczony i w bardzo niechlujny sposób zapakowany

[edycja] 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

kostas11
#21 Demiurg#

@AKrakowiak1 ale to jest forum, udaj się do rzecznika konsumenta lub sądu, firma ma prawo nie uznać reklamacji a Ty masz prawo się z tym nie zgodzić 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

exoryna
#14 Krzewiciel#

Ale jakie jest pytanie? 

 

Pokaż warunki gwarancji. 

 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Pamiętaj ,zawsze składaj reklamację na podstawie rękojmii . Rządaj naprawy , wymiany na sprzęt bez wad lub zwrot pieniędzy . Jeśli w dalszym ciągu będą robić problemy ppoinformuj , że zgłosisz sprawę do rzecznika praw konsumenta .

Jeśli był to zakup przez allegro opisz sytuację tu -https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/zasady-zwrotow-i-reklamacji/kiedy-zakup-jest-konsumencki-i-j...

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Oczywiście żżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżż ĄDAJ

oznacz moderatorów

AKrakowiak1
#1 Nowicjusz#

dziękuję

oznacz moderatorów