anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Niestety przeholował się termin zapłaty . Czy można przez funkcję "kup ponownie" powtórzyć zakupy?

lasko2209
#7 Wielbiciel#

Niestety przeholował się termin zapłaty . Czy można przez funkcję "kup ponownie" powtórzyć zakupy, i zapłacić przez Allegro Pay?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

mdrogeria
#21 Demiurg#

@lasko2209 można  , jeśli oferty w dalszym ciągu są aktualne .

oznacz moderatorów

lasko2209
#7 Wielbiciel#

Nie o to chodzi. ja je kupiłem, i przeholowałem termin zapłaty, bo chciałem połączyć te zakupy z następnymi zakupami od tej samej osoby. Sprzedający czeka na moją wpłatę, i ponownie nie wystawia ich. Nie mam konta sprzedającego, tylko zaplata przez Allegro Pay.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@lasko2209 jeśli oferty nie istnieją to nie skorzystasz z tej funkcji , skontaktuj się ze sprzedawcą może wystawi , a może już sprzedał .

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@lasko2209 w tej sytuacji skontaktuj się proszę ze sprzedającym, nie jestem pewna któe zamówienie masz na myśli ale ostatnie nieopłacone nie zostały jeszcze automatycznie anulowane. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

lasko2209
#7 Wielbiciel#

Wiem, że ostatnie płatności nie zostały anulowane. Dopiero przy próbie zapłaty starszych zakupów, zorientowałem się, że do ich zapłaty jest termin 30 dni. Do czego służy opcja "Kup ponownie"?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@lasko2209 Opcja "Kup ponownie" umożliwia ponowny zakup/opłacenie zamówienia. Nie skorzystasz jednak z tej opcji, jeśli licytowana oferta na Allegro jest już niedostępna. Spróbuj skontaktować się ze Sprzedającym i zapytać, czy może ponownie wystawić ofertę z interesującym Cię produktem. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów