anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Od miesiąca nie otrzymałam mojego zamówienia, co mogę zrobić?

Ulenka1967
#7 Wielbiciel#

Witam 16 02 2021 roku zamowiłam buty za 73 zł z przesyłaka i do tej pory nie otrzymałam nic?

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

mdrogeria
#21 Demiurg#

Ulenka1967  nawet na przesyłkę z Chin to trocę dlugo . Otwórz dyskusję , szybko się dowiesz .

oznacz moderatorów

markam43
#13 Ambasador#

Otwórz spór; https://allegro.pl/dyskusje/nowa zgłoś w nim problem i zażądaj niezwłocznej dostawy lub zwrotu całej wpłaty. Po 24 godzinach do sporu włączy się Allegro i zdyscyplinuje sprzedawcę.

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@Ulenka1967 Napisz coś więcej, masz śledzenie przesyłki? może podaj linka do tych butów

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

vonNogay
#16 Inspirator#

Co na to sprzedawca?

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@Ulenka1967 Miesiąc czasu z Chin to chyba nie tak długo ,jak sprzedawca wysłał zwykłą paczką to tak idzie . Sprawdź jaki czas podawał sprzedawca i skąd było nadanie. Sprzedawca odpowiada za dostawę a jako klient sprawdzaj zawsze skąd kupujesz towar i jakie są warunki dostawy. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Ulenka1967 Od kogo, napisz coś więcej, jaki był czas dostawy w ofercie?

oznacz moderatorów

exoryna
#14 Krzewiciel#

Pytasz na forum o to czy nie otrzymałaś nic. Po co? My tego nie wiemy. 

Napisz po ludzku posta z pytaniem to może Ci ktoś odpowie. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Ulenka1967 chętnie Ci pomogę, jednak na koncie, z którego napisałaś nie widzę takiego zamówienia ani na Allegro ani na Allegro Lokalnie. Czy możesz podać numer oferty?

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

@Ulenka1967 - chcąc otrzymać jakąś konkretną pomoc to musisz coś konkretnie napisać.

Nawet 

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@Ulenka1967 A ja sądzę że ci na nich nie zależy.... jakby zależało to byś czytała odpowiedzi i udzieliła więcej informacji....

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów