anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Odsyłam produkt ale nie mam możliwości wybrania aby był to koszt po stronie sprzedającego.

Client:36985861
#7 Wielbiciel#

Potrzebuje pomocy przy odesłaniu produktu. Kupiłam produkt po czym chciałam go odesłać bez podania przyczyny, ale nie mam opcji, w której powinnam wybrać formę wysyłki. Powinna pokazać mi sie propozycja, aby wygenerować etykietkę na paczkę - a tego nie ma. Pozostała mi opcja wysyłki na własny koszt. Co mam teraz zrobić?

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

LEW433
#21 Demiurg#

Jeżeli był to zakup ze Smartem to jest darmowy zwrot, jeżeli inny to może nie być z kodem albo etykietą tylko własny, należy czytać oferty przed zakupem.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:36985861 jeżeli zakup nie był w ramach allegro Smart lub InPost to pozostaje Ci odesłać na własny koszty na wskazany adres 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:36985861 Wysłać na własny koszt. Innej możliwości nie ma.

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@Client:36985861  jesłi dostawa nie była smart lecz w momencie zakupu to Ty płaciłaś za dostawe lub też była to darmowa dostawa oferowana przez sprzedającego to jeśłi zwracasz towar - robisz to na własny koszt.

oznacz moderatorów

krejzole
#14 Krzewiciel#

Może złożyli byśmy się na opłacenie przesyłki zwrotnej. Był by to ładny gest ze strony użytkowników forum.

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@krejzole 

Dobry pomysł. AG charytatywnie. A tak przy okazji.

Skoczy mi ktoś po świeże bułki do sklepu? Najlepiej z dostawą do pracy. Adres w zakładce o sprzedającym.

oznacz moderatorów

Firma-Polmer
#11 Animator#

A jak będą niesmaczne to odbierze ktoś wtedy za darmo bez podawania przyczyny ??

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

Nie. Wtedy zje i założy dyskusje z wnioskiem do AP

Zje bułkę i będzie miał na bułkę 😆

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@Client:44052296 

Bella 🙂

oznacz moderatorów

Firma-Polmer
#11 Animator#

O to to to to .. To jest rozwiązanie 😂

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Zakup nie był ze smartem to płaciło się za wysyłkę to trzeba i za odesłanue zapłacić jak to rzecze ustawa... 

oznacz moderatorów