anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Okazje Allegro

Shinesso212
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, mam pytanie odnośnie Okazji Allegro które zniknęły z końcem ubiegłego roku.

Chodzi mi o okazje które pojawiały się 3 razy dziennie o 10:00, 15:00 i 20:00.
Obecnie strefa okazji jak dla mnie osoby która korzystała z tej zakładki nie ma najmniejszego sensu. Mimo tego że został zwiększony próg obniżki ceny do -3% aby łapać się do kategorii "okazji allegro" to i tak nie ma nic tam ciekawego bo każdy sprzedawca sztucznie tym manipuluje. Stale śledzę kilka marek elektronarzędzi i po filtrowaniu "okazje allegro" jest tam cały czas to samo od tych samych sprzedawców którzy robią sztuczne obniżki aby tylko znaleźć się w tym filtrze. Gdy były 3 okazje dzienne i wiedziało się co będzie następnego dnia to faktycznie można było coś złapać interesującego. Co prawda był wtedy problem z botami, ale tak czy siak kilka razy się udało. Teraz nie ma na co liczyć bo od tamtego czasu nie widziałem nic interesującego w kategoriach które obserwuję. 

Pytanie: Czy stary system z trzema okazjami dziennie powróci lub jest coś w tym kierunku planowane? 
Pozdrawiam

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Shinesso212 Cześć. 🙂 Dziękuję za Twój feedback, jednak w najbliższym czasie nie powrócimy do tej formuły.

Być może zainteresuje Cię nasz Catcher? To dość nowa opcja. W aplikacji mobilnej codziennie możesz złapać ciekawe oferty. Cenowe okazje pojawiają się o godzinie 8:00, 11:00, 14:00 17:00 i 20:00 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Shinesso212
#7 Wielbiciel#

Cześć, niestety nic ciekawego tam nie znalazłem jak do tej pory. Uważam, że poprzednia wersja była lepsza, bo ktoś wiedział co będzie i o której godzinie ma sobie w razie czego zorganizować czas. Mało to wygodne pamiętać 5 razy dziennie i losować albo coś, co już jest wyprzedane, albo nic interesującego.

Pozdrawiam

oznacz moderatorów