anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Po opłaceniu zamówienia nie otrzymałem produktu, co zrobić?

Client:41119401
#7 Wielbiciel#

Nie otrzymal szafki na buty zaplacilam przekazem pocztowym nie ma tez zwrotu gotowki co zrobic

Zaplacilam za szafke na buty 16 czerwca przekazem pocztowym szafki nie otrzymalam a wiadomosci nie przeczytalam ze mam podac dane do zwrotu gotowki  i co teraz prosze o pomoc

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:41119401  pisz w jednym wątku. Masz konto bankowe? jak tak to podaj sprzedawcy te dane. Jak nie to żądaj zwrotu pieniędzy poprzez przekaz pocztowy. Otwórz dyskusję i tam przedstaw dane do zwrotu pieniedzy

https://allegro.pl/dyskusje/nowa  możesz poprosić o pomoc pracownika allegro jeżeli nie będziesz mógł dojść do porozumienia ze sprzedawcą

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:41119401 Jaki masz status tej wpłaty w zakładce Moje zakupy? Anulowana? Masz maila od Allegro z pytaniem o numer konta do zwrotu wpłaty? Jeśli tak, teraz odpowiedz na tego maila i podaj numer konta. Jeżeli nie masz maila, napisz w tej sprawie do Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=897a78b3-59d5-48dc-ace4-c27507e9a17f podaj dane swojej wpłaty i poproś o jej zwrot.

oznacz moderatorów

Client:41119401
#7 Wielbiciel#

Zwrot gotowki

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:41119401 czy masz na myśli zamówienie nr. 1d290e61-7b42-11eb-bb64-911ffbe6ba7d z marca 2021r? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To jest czy nie ma tego zwrotu?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:41119401 teraz już rozumiem, dziękuję @xyz96 za Twoje zgłoszenie 🙂
Załóż proszę dyskusję i w niej zgłoś, że nie otrzymałaś przedmiotu po wpłacie, w razie braku kontaktu ze strony sprzedającego lub innych problemów, po 24h możesz poprosić w niej o pomoc pracownika Allegro. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów