anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Po zapłaceniu 17 listopada brak wiadomości i zakupionego towaru, gdzie się czegoś dowiedzieć , lub j

gardena25
#8 Zapaleniec#

17 listopada zapłaciłam za telefon, potwierdzenie że zapłacone jest,brak od tej pory tylko telefonu.

Ile jeszcze czekać, lub jak czegoś się dowiedzieć.

Dodam ,ze zakup z Chin

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15

xyz96
#21 Demiurg#

@gardena25 Czas dostawy masz podany w aukcji. Kliknij sobie na tytuł oferty w zakładce Kupione i sprawdź. Jeśli czekasz już zbyt długo i nie masz kontaktu ze sprzedawcą, otwórz Dyskusję i wszystko wyjaśnij; https://allegro.pl/dyskusje/nowa Sprzedawca odpowie Ci w ciągu 24 godzin, po tym czasie, jeśli będzie potrzeba, możesz tam poprosić o pomoc Allegro.

oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

Jeśli to dostawa z Chin, to trzeba niestety, uzbroić się w cierpliwość. 4 - 6 tygodni. Ale oczywiście można zrobić tak, jak radzi xyz.

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@gardena25 Sprawdź czas dostawy z Chin, zakup taki wiąże się z pewnymi "trudnościami".

oznacz moderatorów

gardena25
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za odpowiedz.

Rozumiem ,ze to musi potrwać dłużej , ale moje pytanie -ile?

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@gardena25 Tutaj nie pytaj, tu nikt nie wie. Zapytaj SPRZEDAWCĘ.

oznacz moderatorów

gardena25
#8 Zapaleniec#

Niestety moja znajomość angielskiego jest zbyt słaba

 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@gardena25 PO POLSKU zapytaj. Odpowie Ci. Inaczej możesz tak czekać w nieskończoność.

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

Z Chin to są dostawy zaplanowane na 3 miesiące z czego część przychodzi wcześniej ale wątpię aby ktoś się pokusił napisaniem w ogłoszeniu i dostawie że miesiąc czy półtora. 😉

Oczywiście nie licząc lotniczych drogich wysyłek ekspresowych, bo zwykle to dodatkowy koszt produktu w granicach między 20% a 40% wartości takiego telefonu,

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

gardena25
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za pomoc, nie pozostaje mi nic innego , jak czekać

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nikt nic nie wie, a to niespodzianka!🤣🤣🤣

oznacz moderatorów

gardena25
#8 Zapaleniec#

Fakt, to będzie niespodzianka. Jak już zapomnę ,że kupiłam 😀

Szkoda kasy, ale trudno.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@gardena25 Wpisz w "przypomnienia".🤣 Ważne że dobre samopoczucie cię nie opuściło.

oznacz moderatorów

gardena25
#8 Zapaleniec#

No cóż, tyle jest problemów, że ten mój telefon to pryszcz.

Zamówiłam sobie na poprawę humoru  i "kicha", ale humor jakoś sobie poprawię inaczej🤔

oznacz moderatorów

gardena25
#8 Zapaleniec#

A taki był sliczny, prawie amerykanski😀

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie każdy jest tak "inny" . jak ty i taki "regulaminowy", wszytko wiem i nigdy się nie mylę, a tu tak niespodzianka Screenshot_2020-12-13 Odp Po zapłaceniu 17 listopada brak wiadomości i zakupionego towaru, gdzie się czegoś dowiedzieć ,.png

oznacz moderatorów