anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Po zmianie konta na biznes nie mogę zaznaczyć faktury!

DUHJM
#7 Wielbiciel#

Po zmianie konta na biznes nie mogę zaznaczyć faktury. W formularzu zakupu jest automatycznie zaznaczona a po zakupie widnieje "zakup bez faktury". Co mam z tym zrobić i jak otrzymywać faktury do zakupu?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@DUHJM Twoje konto nie jest jeszcze przekształcone w firmowe, ponieważ do jego weryfikacji brakuje skanów dokumentów Twojej firmy. Aby je przesłać do nas wystarczy, że zalogujesz się na swoim koncie. Informację o tym, na jakim etapie zmiany jesteś i jakie są następne kroki, zobaczysz w Moje Allegro – na górze strony.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

DUHJM
#7 Wielbiciel#

Witam, przeglądam moje allegro i nie ma tam żadnej informacji o brakujących dokumentach.

Prowadzę jednoosobową działalność gospodarczą więc ewentualnie jakich dokumentów potrzeba skoro wszystkie informacje są CEIDG i może je sobie pobrać każdy.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Kiedyś nie żądali a teraz?: tu co widzisz, jakie konto? https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/dane-konta

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@DUHJM Skonsultuję status przekształcenia Twojego konta z zespołem i wrócę do Ciebie z informacjami, gdy tylko dostanę szczegóły. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@DUHJM zgodnie z obietnicą wracam z informacjami. Najpierw wejdź proszę w tę zakładkę i kliknij opcję "Aktywuj sprzedaż". Następnie wykonaj przelew weryfikacyjny w kwocie 1 zł i dołącz dokument tożsamość do aktywacji wypłat. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów