anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

POK kto to kontroluje? jak zlozyc skutezna reklamacje na ich dzialania???

Client:60508606
#1 Nowicjusz#

Niestety zycie zmusilo mnie do szukania pomocy oferowanej przez POK na skutek oszustwa jakiego dopuscil sie nieuczciwy handlarz.  Po pierwszych wzlotach i wierze w rzetelnosc funkcjonowania tej "grupy" wyszla na jaw cala prawda o jej funkcjonowaniu.  

1. Grupa funkcjonuje "incognito" - nikt nie identyfikuje sie w sposob umozliwiajacy sprawdzenie kim jest dana osoba, czym zajmuje sie w grupie, zakres odpowiedzialnosci.  Calkowity brak danych kontaktowych!!!!  W sumie jest to katastrofa!!!!

2.  Calkowity brak kontaktu - nie uzywaja telefonow!!!  nie podejmuja dyskusji e-mailowej!!!  Od czasu do czasu przychodzi e-mail zawierajacy tresc kompletnie nie zwiazana z trescia sprawy.  Na informacje zwrotna nie odpowiadaja!!!!  Poprostu, ta "klika profesjonalistow"  funkcjonuje bez jakiej kolwiek odpowiedzialnosci za skutki swojej dzialalnosci, jest bez karna!!!!

3.  Nie zachowuja ustalnych przez siebie terminow rozpatrzenia sprawy!!!.  Kupilem sobie statu "SMART'  zaznaczam ze kupilem, zaplacilem pieniadze i co z tego???  Obsluga wedlug zasad Allegro powinna byc znacznie szybsza.  tymczasem tak nie jest!!!!!!  Co najgorsze, nawet nia ma sie komu poskarzyc.  Kontakt z obsluga klienta i proba dochodzenia swoich racji konczy sie na niczym.  Poprostu to lekcewazenie klineta, KPINA I DOBRZE SIE BAWIA TYM W POK-u!!!!!!

4.  Czy jest ktos odpowiedzialny za funkcjonawanie zgodne z ustalonymi zasadami tej grupy?  Gdzie zlozyc skuteczna reklamacje na ktora ktos w koncu odpowie????

5.  Czy ujawni sie ktos kto mial na tyle szzczescia zeby uzyskac to co wedlug zasad nalezy sie klientowi?

Jezeli ktos czytajacy te notatke ma podobne doswiadczenia i okazal sie skuteczny w "walce" z organizacja POK-u i otrzymal wsparcie TO PROSZE UJAWNIJ SWOJ SPOSOB NA POKONANIE TEJ WREDNEJ ORGANIZACJI!!!!

Dzieki za czytanie i ewentualny komantarz.

Tomasz

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

Client:94057046
#14 Krzewiciel#

POK to nie jest żadna organizacja, tylko Program Ochrony Konsumenta, który to jest po prostu działem Allegro, coś ci się pomyliło. Również SMART nie zapewnia żadnej szybszej obsługi klienta, pierwsze słyszę żeby niby miał coś takiego zapewniać. SMART to usługa darmowych przesyłek.

oznacz moderatorów

papirus-rawa
#9 Pomysłodawca#

Wnioski POK użytkowników Smart! są obsługiwane szybciej.

oznacz moderatorów

RED
#19 Nestor#

@Client:60508606 opisałeś działania allegro nie pok

możesz zgłosić tego typu działania do uokik ,ure, inspekcji handlowej, rzecznika praw konsumenta

 

tego typu działania np: jak ukrywanie kontaktu są zabronione przez ustawę konsumencką

oznacz moderatorów

mr_oma
Moderatorka
Moderatorka

@Client:60508606, przykro mi, że jesteś niezadowolony z działań osób odpowiedzialnych za POK. Widzę, że złożyłeś reklamację w tej sprawie. Rozpatrzymy ją w zadeklarowanym mejlowo terminie. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Ziolko39
#19 Nestor#

@Client:60508606 Szkoda klawiatury na pisanie. Z tego co napisłeś jawnie wynika całkowita nieznajomość zasad funkcjonowania Allegro > zasad Programu Ochrony Kupujących > PROGRAMU, nia jakiejś wymyslonej przez Ciebie "GRUPY" czy "ORGANZACJI" 

Za chwilę zrbisz z tego " Murder Incorporatied"

Klienci i tak mają dużo więcej różnych przywilejów niż sprzedający. Brakuje tylko "gwiazdki z nieba" do każdego zakupu, a i tak zawsze by coś znaleźli na minus.

Zarówno wśród kupujących jak i "handlarzy" znajdują się "czarne owce". Proponuję poczytać więcej wpisów na AG o próbach oszustw w wykonananiu "pseudoklientów"

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Panie wszystko ładnie Pan opisał ale nie czytał Pan jak to działa, Smart POK i nawet zakup na Allegro, kontakt w konkretnej sprawie ma Pan tu, wybrać proszę temat: https://allegro.pl/pomoc/kontakt

oznacz moderatorów