anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Próbowałem wyszukać pozycje finskiej wokalistki Tarji Turunen, ale się nie da

glenmoranghie
#14 Krzewiciel#

Próbowałem w dziale płyty CD wyszukać pozycje finskiej wokalistki Tarji Turunen. Tak, próbowałem, bo się nie da. Serwis allegro bezczelnie uznał że jestem indolentem i analfabetą, i za każdym razem gdy wpisałem "Tarja" samowolnie podmieniał na "tarka".  
Allegro uważa że użytkownikami są sami [edycja]  skoro na siłę bez pytania daje im do zrozumienia że nie wiedzą czego szukają, i że allegro wie lepiej. Bezmiar arogancji allegro powala. 
Że już nie wspomnę o bezużyteczności wyszukiwarki w przypadku niektórych słów.

oznacz moderatorów
26 ODPOWIEDZI 26

Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

@xyz96 

Niestety akurat w tym przypadku na Allegro to coś jest...

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Kasiulki2 Ja pamiętam swój przypadek. Szukam tuszu do drukarki Canon. Tusz ma symbol cli 8 pc, więc wpisuję w wyszukiwarkę cli 8 pc. To "pc" to photo cyan. Otrzymuję listę wyników i otwieram oferty po kolei, ale w żadnej nie ma takiego tuszu. Tracę czas, otwieram kolejne oferty, ponownie wpisuję w wyszukiwarkę cli 8 pc i dopiero wtedy widzę, że oszkukiwarka wmawia mi "szukasz cli 8 c". To nie to samo, to zwykły cyan. Dlaczego tak się działo? Bo w tym czasie na Allegro nie było tuszu cli 8 pc. Szlag mnie trafił. 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

Nie wiem z czego robisz problem ? Jak sam napisałeś Twojego tuszu nie było, więc co miało wyskoczyć ? Sam nie zauważyłeś zmiany zapytania, ale winni są wszystcy dookoła, a najbardziej wyszukiwarka, bo się nie podporządkowała.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Ziolko39 Naprawdę nie wiesz? To znaczy, że bardzo mało rozumiesz. Jeżeli nie było tego tuszu, to należało odpowiedzieć, że go nie ma - to miało wyskoczyć - a nie oszukiwać i podstawiać inny. 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

Wyszxukiwarka Ci podpowiedziała, aTy to zaakceptowałeś. Jakbyś się nie zgodził to by nie było wyników. Comprende ?

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Ziolko39 Nie wyszukiwarka, tylko oszukiwarka wskazała mi inny produkt, a ja tracę czas, rozumiesz? Wątpię. Posługiwanie się obcym językiem w niczym ci nie pomoże, wręcz przeciwnie, rozumiesz? 

Je nie akceptuje żadnych oszukiwań. 

oznacz moderatorów

Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

Pozwól, że zaimplementuję do swojego słownika termin "oszukiwarka". Jest zarypisty😂

oznacz moderatorów