anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

problem ze sprzedającym bookowisko

margaret879
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry,

czekam od 28.marca na zamówione książki u sprzedawcy bookowisko. Na e-maile nie odpowiada. Telefon jest wyłączony. Założyłam dyskusje. Otrzymałam w odpowiedzi płaczliwego e-maila, że hurtownia nie dosyła im w terminie książek itd. Naiwnie nadałam status dyskusji "rozwiązana". Nie mam jak jej teraz wznowić. Jedynym chyba rozwiązaniem jest złożenie wniosku przez program ochrony kupujących. Nie chcę jednak dodawać skanu dowodu. Gdzie z kim mogę się skontaktowwć, żeby pominąć ten krok lub wznowić dyskusje?

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

xyz96
#21 Demiurg#

Nigdy nie zamykaj dyskusji przed ostatecznym rozwiązaniem problemu. Zamknąłeś, dlatego nie masz pieniędzy i towaru. Teraz napisz do Allegro w tej sprawie przez ten formularz; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=65a29468-5e40-4672-a8d6-e0a1f77e6d3a&subjectId=5d429015-5... Zadziała podobnie jak dyskusja, sprzedający zostanie wezwany do wydania towaru lub zwrotu wpłaty. Gdyby i to nie pomogło - POK.

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@margaret879 Nauczka - tak jak napisał @xyz96 NIGDY nie zamykaj dyskusji PRZED faktycznym rozwiązaniem problemu. I tak jak masz napisane - Allegro Kontakt i opis sytuacji.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów