anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

produkt niezgodny z opisem - kupiony na licytacji allegrolokalnie

ashann
#2 Obserwator#

Niedawno wylicytowałam streamer do ubrań znanej firmy. 

Wczoraj odebrałam paczkę i pierwsze co było nie tak to, streamer był mokry od wody. Wyglądało i pachniało tak, jakby pozostałości starej wody wylały się w czasie transportu. Po dłuższym przyglądaniu się parownicy okazało się, że różni się od tej przedstawionej na zdjęciu na aukcji. Inna kolorystyka + totalnie inna naklejka na przodzie. Następnie okazało się, że model opisany jest innym numerem, co nie zgadza się z opisem w aukcji. Następnie szukając na allegro innych sprzętów tej marki zauważyłam, że sprzedawca na swojej akcji, którą wygrałam, użył zdjęć ukradzionych z innej oferty z allegro - wybrał sobie jedno prywatne zdjęcie z kilku dostępnych. Kontaktowałam się ze sprzedającym przez dyskusję, ale twardo (ślepo) twierdzi, że wszystko jest ok i nie uwzględni mojego zwrotu towaru i nie zwróci mi pieniędzy. 

Kończąc chciałabym się poradzić, czy mam jakieś prawa do odstąpienia od zakupu ? 

Bardzo razi mnie fakt, że na tak lubianym przeze mnie Allegro, zakupy przyprawiają mnie o niepotrzebne nerwy. 

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

xyz96
#21 Demiurg#

Masz prawo do zwrotu, ale w ramach reklamacji, nie bez podania przyczyny. Sprzedawca może, ale nie musi Twojej reklamacji uznać. Jeśli uzna i nie może wymienić towaru na zgodny z opisem, powinien oddać całą wpłatę i koszt odesłania. Jeżeli jesteś pewien, że otrzymałeś towar inny niż pokazany w ofercie, poproś o pomoc Allegro; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=fe4eb92e-5cbb-436a-895f-e0a8806b3018

oznacz moderatorów