anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Produkty nawijane (np. folia aluminiowa, strecz) jak wybrać najkorzystniejszą opcję?

MAMY ROZWIĄZANIE!
mani00tek
#8 Zapaleniec#

Istnieją produkty nawijane na tulejkę/glizę takie jak strecz czy np. folia aluminiowa spożywcza. Jak kupić taki produkt w najkorzystniejszej cenie w Allegro? Sprzedawcy zrobili tam taki bałagan, że trzeba dużo czasu spędzić, żeby doszukać się takiej korzystnej oferty. Chodzi tutaj o brak informacji na temat wagi netto takiego produktu (czyli bez tulejki/glizy) oraz używanie zawyżonych tolerancji np. ktoś sprzedaje folię aluminiową 1kg gdzie tak naprawdę waży 0,9kg bo sprzedawca używa tolerancji +/- 10% gdzie każda jedna rolka waży 0,9kg i zawsze tolerancja wynosi -10%. Do tego nie wiadomo ile waży tulejka/gliza. Proponuję wprowadzić parametr w tego typu produktach jak waga netto i/lub waga brutto i umożliwić filtrowanie po takim parametrze.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@mani00tek Cześć 🙂 W kategorii  Firma i usługi --> Biuro i Reklama --> Pakowanie i wysyłka --> Folia --> Stretch jest możliwość wprowadzenia docelowej wagi netto w kilogramach:

ko_alka_0-1656059366047.png

Podczas wystawiania Sprzedający mogą uzupełnić też wagę tuby. 

 

Zrzut ekranu 2022-06-24 o 10.31.07.png

W jakiej dokładnie kategorii/kategoriach oczekiwałbyś wprowadzenia filtra waga netto? 

 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
mani00tek
#8 Zapaleniec#

W takim razie przepraszam. Nie sprawdziłem dokładnie tematu. Czy da się sortować wg ceny za kilogram netto? Tak żeby znaleźć najkorzystniejszą ofertę?

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@mani00tek Kliknij w przycisk "Rozłącz te same oferty":

ko_alka_0-1656060611827.png

 Następnie w sortowaniu wybierz opcję "Cena za jednostkę: od najniższej":

Zrzut ekranu 2022-06-24 o 10.50.35.png

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
mani00tek
#8 Zapaleniec#

Nie widzę takiej opcji.  Ok już mam. Nie zaznaczyłem, żeby rozłączyło te same oferty.sortowanie.png

oznacz moderatorów