anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przy zakupie nie ma miejsca zeby zrealizowac kod podarunkowy

MAMY ROZWIĄZANIE!
zibi81l-cz
#8 Zapaleniec#

Witam mam problem zakupem przez kod podarunkowy, nie ma  możliwości realizacji płatności.Kiedyś nie było problemu zawsze było ta możliwość.W ogóle nie pojawia się okno możliwości zapłaty kodem podarunkowym. Cos się zmieniło na allegro ? Ja już za ten kupon zapłaciłem i co mogę zrobić dalej.Proszę o pomoc w tej sprawie.

 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
LEW433
#21 Demiurg#

Może zakup od sprzedawcy spoza UE albo artykuł  za który nie da się tak zapłacić.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@zibi81l-cz Miejsce na kod powinno się pojawić wtedy, gdy wcześniej wybierzesz płatność z góry, karta, BLIK, przelew. Na samym dole dawniej była sekcja "Płać mniej", teraz to się może nieco inaczej nazywać. Nie pojawi się, zmień przeglądarkę. 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@zibi81l-cz powinieneś mieć możliwość wpisania kuponu w sekcji Twoje zniżki tak jak na poniższym zrzucie. Tylko trzeba zaznaczyć płatność z góry, może miałeś zaznaczone Allegro Pay i dlatego ta sekcja było ukryta.

la_nika_0-1636748403352.png

Daj proszę znać czy to rozwiązało problem, a jeśli nie, to napisz proszę numer oferty, która próbujesz kupić oraz z jakiego kuponu korzystasz.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
zibi81l-cz
#8 Zapaleniec#

Witam

Wydaje mi się odkąd ma włączone allegro pay nie mogę płacić kodami.A przy każdym zakupie muszę uważać żeby go nie kopić przez allegro pay.Czy mógłbym prosić o pomoc jak to pozmieniać by było jak dawniej i decydować jak płacę.

Z góry dziękuje Pozdrawiam:)

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@zibi81l-cz tak, jeśli Allegro Pay jest wybrane jako metoda płatności to nie będzie możliwości skorzystania z kodu zniżkowego. Ta metoda płątności zaznacza się automatycznie ale masz możliwość zdecydowania jak płacisz. Aby to zrobić kliknij proszę w inną metodą płatności w formularzu. U mnie też automatycznie wybiera Allegro Pay, ale wystarczy, że kliknę inną metodę płatności (np. BLIK) i mogę skorzystać ze zniżek.

la_nika_1-1636902092469.png

 

la_nika_0-1636901943608.png

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
zibi81l-cz
#8 Zapaleniec#

Witam

Dziękuję bardzo za pomoc pozdrawiam 🙂

oznacz moderatorów