anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przy zwrocie z reklamacji nie otrzymałam wszystkich pieniędzy z bonu

KoKo_NaT
#7 Wielbiciel#

Kupiłam słuchawki płacąc za nie część bonem Allegro, a część kartą. Słuchawki okazały się wadliwe, odesłałam je w ramach reklamacji. Co zrobiło Allegro? Przywłaszczyło sobie pieniądze z bonu i oddało mi tylko połowe pieniędzy które zapłaciłam za sprzęt. To jest po prostu niedorzeczne nadużycie. Czy nic nie da się z tym zrobić?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

KoKo_NaT
#7 Wielbiciel#

Już napisałam do nich wiadomość, ale wybrałam inne kategorie rozmowy, czy to wystarczy?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@KoKo_NaT potrwa to dłużej bo przekierują ale wystarczy 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@KoKo_NaT Zgodnie z informacją mailową, którą od nas otrzymałaś, w przypadku zwrotu za całe zamówienie, w takiej sytuacji kupon w całości odświeży się na Twoim koncie. Znajdziesz go po zalogowaniu na swoje kontao, w zakładce Kupony.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

KoKo_NaT
#7 Wielbiciel#

Żeby nie było, że jestem jakaś niedomyślna, sprawdzałam wczoraj tą zakładkę i teraz też. Ile to będzie trwało?

oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

@KoKo_NaT A może by tak odrobina inwencji własnej? I np. zapytać na czacie, tutaj? https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=9225c771-efb6-4de8-8580-76bd8d7c77eb

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Vryko Brak czasu, lepi pierogi.😁

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@KoKo_NaT Z uwagi na to, że kupon wciąż się nie aktualizował, przyznaliśmy Ci już Monety za tę płatność. Znajdziesz je w zakładce Monety i możesz samodzielnie wymienić na kod zniżkowy. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów