anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Raty - dostałem zgodę banku i nie wiem co dalej

Damian3kxd
#1 Nowicjusz#

Kliknolem w link aby kupić przedmiot na raty. Wypełniłem wniosek. Dostałem na email zgodę od banku o pozytywnym rozpatrzeniu mojego wniosku. ???? Co dalej z tym faktem?

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Damian3kxd w naszej pomocy szczegółowo opisaliśmy, w jaki sposób kupować korzystając z rat.

Dodaj do koszyka produkty oznaczone ikoną 

cloudcloud_1-1584955493291.png

 

Możesz kupić różne przedmioty, nawet od kilku sprzedających.

Na Raty ZERO kupisz też przedmioty niepromowane. Wystarczy, że ponad połowę wartości Twojego koszyka (wraz z ewentualnymi kosztami dostawy) będą stanowić oferty dostępne w Ratach ZERO.

Wybierz raty jako metodę płatności.

 

Zdecyduj czy chcesz dokonać zakupów za pomocą Rat Od.nowa czy Rat PayU

cloudcloud_3-1584955493295.png

 

W przypadku Raty Od.nowa skorzystasz z Limitu na zakupy na raty. Korzystając z rat PayU, zostaniesz przekierowany do serwisu PayU.

Jeżeli masz już Limit na zakupy na raty na Allegro - wpisz kod SMS.

 

Nie musisz ponownie wypełniać wniosku. Wystarczy, że potwierdzisz transakcję kodem, który prześle Ci bank. Tu sprawdzisz jak działa Limit na zakupy na raty.

Jeżeli nie masz jeszcze Limitu na zakupy na raty lub Twój koszyk zostanie sfinansowany w ramach Rat PayU - wypełnij wniosek

 

Poczekaj na decyzję banku lub partnera pożyczkowego. Czas oczekiwania jest różny jednak większość klientów otrzymuje decyzję kredytową online. Zaakceptuj umowę. Możesz również zostać poproszony o przelew 1 PLN na rachunek wskazany przez bank w celu weryfikacji Twojej tożsamości lub o zalogowanie się do swojego konta bankowego (w przypadku korzystania z oferty Mondeo Now). 

Oczekuj na dostawę

Po potwierdzeniu Twoich danych i uruchomieniu rat przez partnera finansowego produkty z Twojego koszyka zostaną kupione. Prześlemy Ci e-mail z potwierdzeniem zakupu.

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów