anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Raty

Duszek8402
#8 Zapaleniec#

Witam, mam taki drobny problem  z ratami tutaj, 8.01 kupiłem zegarek na raty, wniosek przeszedł, przelana symboliczna zlotówka tam i z powrotem ale do tej pory nie mam żadnej umowy z banku ani wysłanego zegaraka

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

LEW433
#21 Demiurg#

Napisz coś więcej, jakie raty?

oznacz moderatorów

Duszek8402
#8 Zapaleniec#

Te zero procent PAYU

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A przedmiot masz w  zakładce 'Moje zakupy"?https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/kupione

oznacz moderatorów

Duszek8402
#8 Zapaleniec#

Nic nie mam właśnie, status płatności rozpoczęta

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Duszek8402 To może:

2. Wypełnij wniosek

Raty są obsługiwane przez różnych partnerów PayU. Ich aktualną listę znajdziesz tutaj.

  1. Kliknij [przejdź do wniosku]. Przekierujemy Cię bezpośrdnio na stronę PayU, gdzie wypełnisz wniosek.

LEW433_0-1673473455686.png

 

  1. We wniosku wybierz partnera pożyczkowego liczbę rat, formę pożyczki oraz podaj:

    • swoje dane osobowe (musisz posiadać polski dowód osobisty lub kartę pobytu)
    • dochód oraz formę zatrudnienia
    • koszty utrzymania
    • liczbę osób w gospodarstwie domowym.
  2. W trakcie wypełniania wniosku partner pożyczkowy zweryfikuje podane przez Ciebie informacje o dochodzie oraz sprawdzi Twoją historię w Biurze Informacji Kredytowej (za sprawdzenie historii kredytowej odpowiada, wybrany przez Ciebie, kredytodawca). Między innymi na jej podstawie podejmie decyzję o przyznaniu pożyczki. Decyzja kredytowa wyświetli się na stronie, a dodatkowo informację tę dostaniesz e-mailem. W przypadku pozytywnej decyzji, na stronie wyświetlą się również warunki pożyczki. Zatwierdź je i pobierz plik z umową kredytową. Jeśli omyłkowo zamkniesz stronę z wnioskiem, nie przejmuj się. Powrót do wniosku umożliwi Ci kod smsowy, który wysyłany jest na telefon zadeklarowany we wniosku. Kliknij w link z e-maila, który otrzymasz, a następnie wpisz kod smsowy. Dotyczy to wniosków składanych do Alior Banku.

    Wniosek rozpatrzy partner pożyczkowy, a zakup nastąpi automatycznie dopiero po jego pozytywnej decyzji.

  3. Kiedy zatwierdzisz warunki pożyczki, partner pożyczkowy poprosi Cię o przelanie 1 zł na podany rachunek, zalogowanie się do konta bankowego lub załączenie wyciągu bankowego, aby potwierdzić Twoje dane. Aby przelew weryfikacyjny się powiódł:

    • powinien być zrobiony z rachunku podanego we wniosku,
    • dane podane we wniosku powinny być zbieżne z danymi na rachunku bankowym,
    • powinien być zrobiony z Twojego indywidualnego rachunku.

    Partner pożyczkowy zwróci Ci przelaną złotówkę.

  4. Po wspomnianym przelewie przedmioty dodane do koszyka zostaną zakupione, a pieniądze za Twoje zakupy zostaną przekazane na Allegro Finanse Sprzedającego.

Możliwa jest sytuacja, w której mimo pozytywnej decyzji o przyznaniu pożyczki, nie zostanie ona uruchomiona. Stanie się tak, jeżeli w trakcie weryfikacji wniosku inny Klient kupi ostatni przedmiot lub skończy się oferta. Jeżeli więc jest to możliwe, planując zapłatę na raty wybieraj oferty wieloprzedmiotowe oraz te z najpóźniejszą datą zakończenia. Pożyczka nie będzie uruchomiona również w sytuacji, gdy sprzedający zmieni cenę przedmiotu podczas weryfikacji wniosku ratalnego.

Jeśli nie prześlesz wniosku do weryfikacji, Twoja płatność zostanie przerwana lub stracisz połączenie z internetem, wniosek ratalny nie zostanie przesłany do banku. Twoja płatność w ciągu kilku dni anuluje się automatycznie.

oznacz moderatorów

Duszek8402
#8 Zapaleniec#

Decyzję przeszedłem, przelew tez byl, wszystko było wypełnione itd

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To może nie ma towaru albo zmieniła się oferta?

oznacz moderatorów

Duszek8402
#8 Zapaleniec#

W koszyku nic nie mam czyli jak by zakupu nie było

oznacz moderatorów

Duszek8402
#8 Zapaleniec#

Zakup był w niedziele po 17j

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Zapytaj juto sprzedającego czy coś doszło do niego, a powinno jak wniosek przeszedł!

oznacz moderatorów

Duszek8402
#8 Zapaleniec#

Ok dzieki tez tak miałem zrobic

oznacz moderatorów