anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Reklamuję monitor, czy mogę zażądać odstąpienia od umowy?

Elementalista
#7 Wielbiciel#

Cześć 
Kupiłem nowy monitor wszystkie plomby widać były nietknięte. Po podłączeniu widać że prawa strona podświetlenia jest uszkodzona. Czy w tym wypadku mogę zażądać wymiany monitora na nowy, czy muszę czekać jak wróci z serwisu ?? ta druga opcja najmniej mi pasuje, bo raz, długi czas oczekiwania, a dwa jak już na dzień dobry są takie rzeczy to kto wie co dalej.

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

kostas11
#21 Demiurg#

@Elementalista zależy z jakiego tytułu będziesz reklamował Rękojmia czy Gwarancja ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Elementalista
#7 Wielbiciel#

Najlepiej tak żeby sprzedawca wydał nowy produkt.

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A kontaktowałeś się z nim?

oznacz moderatorów

Elementalista
#7 Wielbiciel#

Tak, ale nie odbierał jutro będę ponownie dzwonił.

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Spróbuj ale jak nie odbierze to najlepiej otworzyć dyskusję: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Elementalista to Rękojmia, jak wada jest istotna to możesz odstąpić ale sprzedawca może wymienić jeśli zrobi to szybko bez utrudnień dla Ciebie bo Gwarancja to zasady ustala gwarant i możesz czekać jak naprawią 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Elementalista
#7 Wielbiciel#

Dzięki ciekawe jestem jak na to zareaguje. Ostatecznie się zastanawiam jak nie pójdzie na szybką wymianę towaru czy po prostu tego nie zwrócić.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie zwracaj bo towar jest uszkodzony a po zwrocie sprzedajacy ma prawo do obniżenia zwrotu środków, reklamuj z tytułu rękojmi, dobra rada. Najlepiej to jeszcze jak napisałem przez dyskusję, tam sprzedajacy ma 24godz na odpowiedź, masz także pomoc Allegro.

oznacz moderatorów

Elementalista
#7 Wielbiciel#

Dzięki, dam znać jak to się zakończyło

oznacz moderatorów